Yazar Nilgün Batıyeli okuyucularıyla buluştu

Türkiye 24 Temmuz 2022 22:16
Videoyu Aç Yazar Nilgün Batıyeli okuyucularıyla buluştu
A
a

gazetehamburg Yazarı Nilgün Batıyeli, Kadıköy’de faaliyet gösteren Nazım Kitap Evi’nde imza günü düzenledi.

Hüseyin Ekmekçi/gazetehamburg İstanbul 

gazetehamburg Yazarı Nilgün Batıyeli’nin, son romanı Ruhların Tohumu 1. Cilt için Kadıköy Akmar Pasajı’nda yer alan Nazım Kitap Evi’nde düzenlenen imza günü yoğun ilgi gördü.

Okuyucularıyla edebiyat ve gündelik gelişmeler hakkında sohbet eden ve kitaplarını imzalayan Batıyeli “İmza günümde, bazı sürprizlerle karşılaştım.   Beni sürekli takip eden ve gazetedeki her yazıma yorum bırakan okuyucumla tanıştım. Nazım Kitap Evi, bana özel bir köşe ayırıp kitabımın satışını sürdürecek. Önümüzdeki hafta içinde de bir gazetede röportajım yayımlanacak. Okuyucularımın kitabıma gösterdiği ilgiden son derece memnunum.” diye konuştu. Batıyeli, kitabın gelirinin bir kısmının çiftçiler için kullanılacağını da sözlerine ekledi.

Fantastik ve bilim kurgu romanı
Ruhların Tohumu’nun birinci cildi fantastik ve bilim kurgu tarzına sahip bulunuyor. Roman üç dünya gezegeninden bahsediyor. Hepsinin göbeğinde, her şeyin olup bittiği yer olarak Göbeklitepe yer alıyor. Ruhlar, gezegenler, reenkarnasyon, batmış ve bugün yaşadığımız ikinci dünya haricinde olan bir üçüncü dünyanın iyi ile kötü arasında süren savaş anlatılıyor.
 

 
1000
icon
Ilhan 24 Temmuz 2022 23:34

Nilgün hanima düzce kırsal yasami destekleme derneği olarak sonsuz teşekkürlrr ediyor çLişmalarinda basarilar diliyoruz.kalemine yüreğine SAĞLIK.

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat