Veliler Derneği’ne müzik öğretmenleri aranıyor

Almanya 1 Aralık 2022 01:42
Videoyu Aç Veliler Derneği’ne müzik öğretmenleri aranıyor
A
a

Pforzheim ve Çevresi Türk Veliler Derneği Başkanı Mümin Karaca, öğrencilere müzik dersi verme konusunda hazırladıkları projeler için deneyimli, işini seven, takım çalışmasına yatkın müzik öğretmenleri aradıklarını kaydetti.


Pforzheim ve Çevresi Türk Veliler Derneği Başkanı Mümin Karaca, müzik öğretmenlerinin işe alınmasıyla ilgili duyuru yaptı. Karaca, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nde öğrencilere müzik dersi verme konusunda hazırladıkları projeler için deneyimli, işini seven, takım çalışmasına yatkın müzik öğretmenleri aradıklarını belirtti.

Karaca duyuruda, okul, öğrenci ve müziğe değer verdiklerini, Türk çocuklarına verilen Türkçe eğitimin gururunu yaşadıklarını ifade ederek şu ifadeleri kullandı: “Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı müzik. Bugün Pforzheim'da çok sayıda Türk çocuğu Türkçe ve Türk Kültürü derslerine devam etmektedir. ‘Mutlu Çocuklar Öğrenir’ felsefesiyle Pforzheim’ın Türk çocuklarına verilen Türkçe eğitimin gururunu yaşıyoruz. Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan veliler derneği olarak biz, mesleğine değer katan siz değerli müzik öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz. Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Döneminde siz de yer almak ister misiniz?”

Aranan nitelikler

Duyuruda öğretmenlerde nitelikler şöyle sıralandı:
-Çocuklarımıza müzik enstrümanları kursu ve koro çalışmaları verecek,

-Üniversitelerin 'Müzik Öğretmenliği' bölümünden mezun veya 'Konservatuvar' mezunu ve formasyona sahip olan,

-Alanında en az iki yıl deneyimi olan,

-Öğretmenlik mesleğini seven,

-Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu,

-İletişim gücü yüksek,


-Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip,

-Üretmeyi seven.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat