Vahit İpek, Vaggelis Soumpakas’la karşılaşacak

Spor 15 Kasım 2022 02:10
Videoyu Aç Vahit İpek, Vaggelis Soumpakas’la karşılaşacak
A
a

Vendetta Dünya Şampiyonu Vahit İpek, 03 Aralık’ta Yunan Dövüşçü Vaggelis Soumpakas’la mücadele edecek.

Vendetta Dünya Şampiyonu Vahit İpek, 03 Aralık’ta Yunan Dövüşçü Vaggelis Soumpakas’la karşı karşıya gelecek. Dövüşçü Sado Uçar da İsrailli Dövüşçü Kiril Medvedovski’ye karşı Vendetta Dünya Şampiyonluğu için ringe çıkacak.
 
Vendatta Organizasyon’un düzenleyeceği dev kafes dövüşleri galası için 18 karşılaşma planlanırken Düsseldorf’tan Emir Can da 80 kiloda yumruk sallayacak.
 
Dünya Şampiyonu Vahit İpek şu an Türkiye ve Yunanistan arasındaki krizi herkesin bildiğine değinerek “Başta Yunanistan olmak üzere bütün dünya Türk’ün gücünü görecek.” dedi.
 
“Var gücüyle antrenman yapıyor”
 
Vendetta Markasının Sahibi ve CEO’su Bülent Sağlam karşılaşmalarla ilgili şu bilgileri verdi: “Ülkemiz ile Yunanistan arasındaki gerginlik ringe de yansıdı. Dünya Şampiyonumuz Vahit İpek, önemli bir karar vererek Yunan sporcuya karşı ringe çıkmak istedi. Çok yoğun bir antrenman temposu içinde ve maçı kazanarak galibiyeti ülkemize armağan etmek için var gücüyle antrenman yapıyor.”
 
Bugüne kadar Türkiye’de çok sayıda dev galaya imza attıklarını aktaran Sağlam “Çalıştığımız televizyon kanalı hafta sonları futbol göstermeye karar verince Türkiye’deki organizasyonlarımıza bir süre ara vermek zorunda kaldık. Şu an çeşitli televizyon kanallarıyla görüşmelerimiz devam ediyor, anlaşma sağlar sağlamaz Türkiye’deki dev dövüş galalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.’ şeklinde konuştu. 
 
“Biletler kapış kapış satıldı”
 
Vendetta Organizasyon basın danışmanı Vedat Alyaz, birbirinden çekişmeli maçların dövüş severleri beklediğinin altını çizerek “Daha karşılaşmanın yapılmasına üç hafta gibi bir süre var, buna rağmen biletler kapış kapış satıldı. Elimizde sınırlı sayıda bilet kaldı.” dedi.

 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat