TAYF Uluslararası Kısa Film Festivali heyecanı başladı

Magazin 21 Ocak 2023 23:45
Videoyu Aç TAYF Uluslararası Kısa Film Festivali heyecanı başladı
A
a

TAYF Uluslararası Kısa Film Festivali’nde, kurmaca, belgesel, deneysel ve animasyon kategorilerinde 40 film gösterilecek.

TAYF Uluslararası Kısa Film Festivali, 6-9 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.
Festivale, 125 ülkeden toplam 3221 film başvurdu. Festivalde, kurmaca, belgesel, deneysel ve animasyon kategorilerinde 40 film yarışacak. Finalist filmler, 31 Ocak 2023 tarihinde açıklanacak.
Tayf Uluslararası Kısa Film Festivali’nde atölyeler, söyleşiler, gösterimler, sergi ve müzik dinletisi gibi pek çok sanatsal ve kültürel etkinlikler sanatseverlerle buluşacak.
12 ödül sahibini bulacak
9 Mart 2023 Perşembe günü İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Doç. Dr. Cevdet Uysal Konferans Salonunda gala gecesi düzenlenecek. Kurmaca, belgesel, deneysel ve animasyon olmak üzere dört kategoride toplam 12 ödül sahiplerini bulacak.
Ana jüri
İkinci kez gerçekleştirilecek festivalin direktörlüğünü Doç. Dr. Nagihan Çakar, ana jüri başkanlığını ise Yönetmen Murat Saraçoğlu yapacak. Ana jüri ise Acunmedya Akademi CEO Gökhan Mutlay, Oyuncu Cansel Elçin, Oyuncu Deniz Baysal Yurtcu, Yapımcı/Yönetmen İsmail Fidan, Yapımcı/Avukat Burhan Gün, Senarist Zafer Külünk, Oyuncu Sera Kutlubey, Tv8 Genel Müdürü Aslı Çini Yaşaroğlu ve Görüntü Yönetmeni Gökhan Atılmış’dan oluşacak.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat