Sinem Doğanay, babasının izinde

Magazin 13 Temmuz 2021 17:22
Videoyu Aç Sinem Doğanay, babasının izinde
A
a

Sanatçı Sinem Doğanay, Türk Halk Müziği sanatçısı babası Seyfi Doğanay gibi söz yazarlığı ve besteciliğiyle dikkat çekiyor.

Türk Halk Müziği’nin usta ismi Seyfi Doğanay’ın kızı Sinem Doğanay babasının izinden gidiyor.
Zaza şarkısıyla büyük bir başarı yakalayan, 10 yıldır müzik sektöründe yurt içi ve yurt dışında sayısız konser programı yapan Sinem Doğanay, “Yalan Aşklar Zaten Biter" isimli single çalışmasını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkısını çok yakında çıkaracak olan Doğanay, babası gibi söz yazıyor, beste yapıyor. Güçlü sesi, kendine has yorumu, şarkıları ve sahnesiyle müzik dünyasında kendine yer edinen Doğanay, sadece yorumcu olarak değil, söz yazarı ve besteci olarak da adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Kendisine ait çok sayıda şarkısı olan Doğanay “Müzik dünyasında ikinci Doğanay devri başlıyor. Babamdan aldığım bayrağı en iyi şekilde taşıyacağım.” diyor.
Türkiye’nin çeşitli kentlerinde konserler
İstanbul’da haftanın üçüncü günü farklı mekânlar da sahne alan Sinem, diğer günler de Ankara, İzmir, Antalya Bursa, Mardin, Diyarbakır gibi şehirlerde dönüşümlü olarak konserler veriyor. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat