Sahte psikolog yeniden ortaya çıktı

Hamburg 27 Ocak 2021 21:13
Videoyu Aç Sahte psikolog yeniden ortaya çıktı
A
a

Psikolog diploması bulunmamasına rağmen Hamburg’da bir çok kişiyi mağdur eden Erhan Işık, Metin Akpolat sahte ismi ile Almanya’nın Frankfurt, Manheim ve ve Ludwigshafen şehirlerinde yeniden ortaya çıktı.

Kendisini Lübeck kentinden gelen Psikolog olarak tanıtan Erhan Işık, Hamburg’da yaptığı yasa dışı faaliyetlerini Frankfurt,Manheim ve Ludwigshafen şehirlerinde de sürdürmeye devam ediyor.
Erhan Işık, ilk olarak gazetehamburg Genel Yayın Yönetmeni Zafer Özpolat’ın başarılı araştırmacı gazetecilik örneği sergileyerek kaleme aldığı haberle kamuoyunda tanınmış, birçok kişiyi mağdur etmesinin önüne geçilmişti. Haber, Türk ve Alman medyasında geniş yer almış, uzun zaman gündem olmuştu.
 
(Metin Akpolat sahte adı ile Facebook sayfasından)

Mağdurların çoğu kadın

 
Işık, Metin Akpolat sahte hesabıyla Facebook sayfasında, özellikle kadınlara psikoloji konularında yanıltıcı bilgi vermeye devam ediyor. Manheim, Frankfurt ve Ludwigshafen kentlerinden gazetemizi arayarak şikâyetlerini dile getiren kadın okuyucularımız, ayrıca Işık’ın faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımında bulundu. 
Okuyucularımız, Sahte Psikolog Işık’ın kendisini Lübeck’den gelen Psikolog Metin Akpolat olarak tanıttığını ve Hamburg’daki yasa dışı çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Işık’ın kadın mağdurlara, yer arayışında olduğu muayehanesini yakın zamanda açacağını belirterek evlere para karşılığında gittiğini belirtti.


Sahte evlilik teklifi


Işık’ın birçok kadına, eşinden ayrıldığını belirterek evlilik teklifi yaptığı ve birçok kişiyi maddi ve manevi zarara uğrattığı da gelen bilgiler arasında.
 
Okuyucularımız, Işık’ın diploması olmadığı halde psikoloji yardımı yaptığını ifade ederek insanların mağdur olmasına polis teşkilatının engel olmasını talep etti.
 
 
1000
icon
Anonim 2 Ağustos 2021 11:31

Hala yakalanmadımı bu şahız? Çok güzel oyun oynuyor , kim bilir kaç kadını mağdur durumda bırakıyor .???

0 0 Cevap Yaz
Sevgi Basboga 27 Ocak 2021 21:47

Ee Polis ne is yapiyor bu arada

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat