Rana Kaplan Competence Academy’den koçluk eğitimi

Almanya 3 Aralık 2022 01:07
Videoyu Aç Rana Kaplan Competence Academy’den koçluk eğitimi
A
a

Rana Kaplan Competence Academy, Frankfurt’ta profesyonel koçluk eğitimi verecek.

Rana Kaplan Competence Academy tarafından düzenlenen Uluslararası ICF ACSTH onaylı Profesyonel Koçluk Eğitimi 11 Aralık’ta Frankfurt’ta başlayacak.  
11 yılı aşkın zamandır koçluk çalışmaları yapan Rana Kaplan’ın kurduğu Competence Academy’de eğitim sonrası sertifikasını alan herkes kariyeri için sınırsız mentorluk desteği alma imkânına sahip oluyor.  Ayrıca Ranakaplan Competence Academy'nin çatısı altındaki projelerde profesyonel koçluk yapabiliyor.  “Yola çıkış hikâyesi”

Rana Kaplan Competence Academy'nin Kurucu Müdürü Gözde Ağseren Bayır koçluk eğitiminin vizyonu ve hedeflerini şöyle sıraladı: “Katılımcıların, koçluk mesleğini öğrenmek ve anlamakla birlikte bu yetkinlikleri özel yaşamlarında da icra edebilir seviyeye gelmelerini sağlamak. Çözüm ve fayda odaklı, üretken, kalite ve anlam dengesi gelişmiş, insanların ve organizasyonların yaşamlarında kolaylaştırıcı etki unsuru olan, mutlu bireyler, aileler ve toplumlar oluşmasına katkı sağlamak. Koçluk mesleğini ICF standartları ile yaygınlaştırmak, günümüzün ve geleceğin bu değerli mesleğine sahip çıkmak ve olması gereken en doğru yetkinlikler ve bilimsel bilgilerle donatılmış profesyonel koçlar yetiştirmek.”  
Ağseren "Bu, sadece bir eğitim değil, bir yola çıkış hikâyesidir. Eğitim sonrası bir arada kalabilmek kurumumuzun temel değerlerinden. Bu sebeple öğrencilik yerini uzun vadede yol arkadaşlığına bırakır.” şeklinde konuştu.  

 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat