Mobilya dünyasında moda takip edilmeli

İş Dünyası/Ekonomi 28 Kasım 2013 05:32
Videoyu Aç Mobilya dünyasında moda takip edilmeli
A
a

Avrupalı iş adamları tanıtım yazı serimizde Almanya’nın Hamburg kentinde başarılı iş adamı FatihNarin, 13 yıldır sürdürdüğü ‘Möbel Design’adını verdiği mobilya mağazası ile Hamburg ve civarında yaşayan Türk vatandaşlarına büyük hizmet veriyor.

Avrupalı iş adamları tanıtım yazı serimizde Almanya’nın Hamburg kentinde başarılı iş adamı FatihNarin, 13 yıldır sürdürdüğü ‘Möbel Design’adını verdiği mobilya mağazası ile Hamburg ve civarında yaşayan Türk vatandaşlarına büyük hizmet veriyor.
13 yıllık iş dünyasındaki başarısını gazetehamburg’a anlatan Fatih Narin’İyi bir mobilyacı mobilya dünyasını takip etmelidir’ dedi
Gazetehamburg:Fatih bey sizi tanıyabilirmiyiz?
Fatih Narin:Kahraman Maraşlıyım. Almanya’ya 1970 yıllarında  beş yaşında geldim.Ailem buradaydı.Onların yanına geldim.
Gazetehamburg:İş dünyasına nasıl girdiniz?
Fatih Narin: Ben daha önce Restaurant işletmecisiydim. Sonradan restaurantımı kapattım.Hangi iş ile uğraşmam için çok araştırmada bulundum.Bana Mobilya işi çok cazip gelmişti.Hamburg’da bu işi yapan o zamanlar kimse yoktu.Bende Türkiye’den mobilya getirip buradaki Türk vatandaşlarına satıyorum.Bizde Almanya da bulunan mobilya mağazalarında satılanları bulamazsınız.Bizde Türkiye’den gelen tamamen Türkiye ürünü olan mobilyalar vardır.

Gazetehamburg: Mobilya dünyasında modayı takip edebiliyor musunuz?
Fatih Narin:Zaten iyi bir mobilya satıcısı mobilya dünyasını takip etmesi lazım.Mobilya dünyasındaki yeni tasarımları müşterisine sunması için bu çok önemlidir.Birde müşterilerimiz genelde dizilerde gördükleri mobilyaları bizden tercih edenlerin sayısı fazladır.
Gazetehamburg:İyi bir mobilyadan neler aranmalıdır?
Fatih Narin      :Kalite çok önemlidir.Birde fiyat.İnanın biz ikisine de çok önem veriyoruz.Çalıştığımız mobilya şirketleri standartların üzerinde firmalardır.
Ortopedik bazalarımızda rekor satış oldu

Gazetehamburg:Mobilya da bu yılın modası nedir?
Fatih Narin:Genelde müşterilerimiz Siyah ve Beyaz tercih ediyorlar.
Gazetehamburg :Bu yıl en fazla satış tercihleri nelerdir
Fatih Narin        :Baza satışlarında gerçekten rekor kırdık.Bizim bazalarımızda ortopedik sünger kullanıyoruz.Bizim bazalarımız bel ağrısı çekenler için inanılmaz fırsat.Çok sayıda müşterimiz bizim bazalarımızı seçiyor.Baza ölçülerini müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapıyoruz.

Gazetehamburg:Satışlarınızda taksit imkanı sunuyor musunuz?
Fatih Narin  :Tabiki sunuyoruz.İşsiz,öğrenci ,çalışan herkes taksitle mobilya bizden alabilir.Bu konuda müşterilerimize kolaylıklar sağlıyoruz.
Gazetehamburg: Müşterilerinize ve vatandaşlarımıza haber sitemiz aracılığı ile mesajınız var mı?
Fatih Narin :Kaliteli ama ucuz  mobilya almalarını tavsiye ediyorum.Kendilerine her türlü desteği sunuyoruz.Kampanyalarımız devam ediyor.Bu kampanyalarımızı kaçırmasınlar
Gazetehamburg:Verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum.
Fatih Narin :Aslında bana fırsatı verdiğiniz için ben teşekkür ediyorum.
 
 
 

 
 
 
1000
icon
Fatoş kutük 28 Kasım 2013 21:21

Tebrık ediyorum mobily

0 0 Cevap Yaz
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat