TABİATIN KIZI

Tuğba ÖZAY/YAZAR

15 Mayıs 2022 16:55
A
a
Merhaba gazetehamburg!
Merhaba gazetehamburg Okuyucuları!
Merhaba Tubistlerim!
Fazla uzatmadan sizinle haklı gururumu paylaşmak istiyorum: Tabiatın Kızı isimli zeytinyağı markamız ödül aldı.
Hangi işi yaparsan yap, sevgiyle inançla disiplinle yap! Zeytinyağı markamız Tabiatın Kızı, Türk İş Kadınları Dergisi bünyesinde ilk plaketini aldı. Hem şevk duyduk hem onurlandık. Yaklaşık 20 yıl önce sevgili babam sayesinde zeytin fidanlarını dikmiştik. Canım babamın o fidanları sabahlara dek tutsun diye suladığını bilirim. Sonrasında çok emek verildi. Gübresi, budaması, sulaması… Hepsi büyük emek. Hasat zamanı zeytinlerimizi toplayan emekçi kadınlarımızın da hakkını teslim etmem gerek. Ayrıca yardımcılarımın, can yoldaşlarımın da emeği büyük. Babamın bana açtığı bu yolda amacım, organik tarım ve zeytinyağı alanında büyümek, ilerlemek. Yanımda olan, emek veren ve beni bu anlamlı plaketle onurlandıran dostlara çok teşekkür ederim.
KORKUSUZCA DEVAM EDECEĞİZ
Pandemi sürecinde organik zeytinyağı üretimi ile ilgili girişimde bulunmuş, sizin sayenizde de çok olumlu dönüşler almıştım. Benim için çok zevkli, çok keyifli bir süreçti organik tarıma yönelmek. Kendi çapımda küçük küçük adımlarla başladığım bu süreci daha da büyütme çabasındayım.
Zamanla çok daha iyi olacağı inancındayım. Keza yıllardır Tabiatın Kızı adıyla anılmak doğaya olan aşkımın sizler tarafından daha iyi anlaşılmasına sebep oldu. Tabiatın şifasına inanan bir insan olarak zeytinyağımızı çiftliğimizden sofranıza gönderdik. Türk İş Kadınları dergisi tarafından kadınlarımıza verilen değer beni çok onurlandırdı. Alanında emekçi, mücadeleci, girişimci kadınlar ödüllendirildi. Bu anlamlı organizasyonun ev sahibi Ferhat Bey ve değerli ekibine, Gelin Damat dergisine ve Türk İş Kadınları dergisine çok teşekkür ederim.
Çalışmaya, üretmeye, yaşamı güzelleştirmeye biz kadınlar korkusuzca devam edeceğiz. 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat