GÜNDEM GÜLŞEN

Uğur TÜRKMEN/MAGAZİN MÜDÜRÜ

29 Mart 2022 21:12
A
a
Türk pop müziğin başarılı isimlerinden Gülşen’e değinmek istiyorum. Kendisini çok uzun zamandır tanırım. Magazin muhabirliği yaptığım yıllarda kendisi ile çok kez sohbetler yapmışızdır.
Son zamanlarda magazin dünyasında Gülşen haberleri sürekli yer almakta. Konu ise okuduğu şarkılar değil, sahnede giydiği kıyafetleri. Birçok kişi Gülşen’in sahne kıyafetleri ile ilgili olarak, ileri geri yorumlar yaptı. Ve yapmaya da devam ediyorlar. Hatta öyle yorum yapanlar var ki kıyafeti adeta namus meselesi yaptı. İlginç olanı ise, neredeyse isimleri silinmek üzere olanlar yorum yapıp kendilerine magazin basınında yer açmaya çalışıyorlar.
 Şaşırtan ise İzzet Yıldızhan’ın yorum yapması? Neden diye soracak olursanız hemen cevap vereyim. Türkücü Yıldızhan’ın 3 resmi nikâhlı eşi oldu. İmam nikâhlı yaşadığı eşleri ise hariç. 9 çocuğu var bunlar kimisi resmi nikâhlı eşlerinden kimisi imam nikâhlı eşlerinden. Bu konu ile ilgili olarak yorum yapmak bana düşmez. Herkesin hayatına, yaşamına ve tercihlerine saygı duymak lazım.
Dönelim tekrar sevgili Gülşen’e. Kadın o kıyafetleri sahnede giyiyor yani özel hayatında sokak veya caddede değil. Kendisi show işi yapıyor, göze ve kulağa hitap ediyor. Ayrıca Gülşen’in giydiği kıyafetlerin çok daha üst seviyesini dünyaca ünlü şarkıcılar, Rihanna, Beyonce, Jennifer Lopez, Dua Lipa, Rita Ora gibi isimler de giyiyor. Yani onlarda sahnede giyiyor sokakta değil.
Yazımın başında Gülşen’in şarkıları ile değil, sahne kıyafeti ile konuşulduğunu ifade etmiştim. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta, Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü üstlendiği ‘’Bergen’’ filmi vizyona girdi. Film çok konuşuldu çok güzel pr yapıldı. Ve halen konuşulmaya devam ediyor. Gülşen ise bu fırsatı kaçırmadı ve hemen bir Bergen şarkısı yapıştırdı. Bu kez Gülşen kıyafeti ile değil, okuduğu Bergen şarkısı ile konuşuluyor.
Bugünde bir yazımızın sonuna geldik.
Hayatın renkleri sizlerle olsun.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat