CUMHURİYETİMİZ 100 YAŞINDA

Tuğba ÖZAY/YAZAR

13 Nisan 2022 01:16
A
a
Merhaba gazetehamburg!
Merhaba gazetehamburg Okuyucuları!
Merhaba Tubistlerim!
Yoğun koşturmaca temposu devam ediyor.
İnanın, yine bir organizasyon için bir yerlerdeyim! Sizlere bu satırları doğa ile iç içe olan karavanın önünden yazıyorum. Benim doğaya olan sevgimi sizler çok iyi biliyorsunuz! Ben doğa aşığı bir insanım. Bu platformdan doğa sevgisini anlatmaya çalışıyorum. Doğa olmadan insan olamaz, doğa olmadan insan insanlaşamaz. Onsuz yaşamın hiçbir anlamı kalmaz. Bu aralar karavan hayatı çok cazip gelmeye başladı bana. Hem doğada hem özgür. Daha ne olsun! 
İLELEBET PAYİDAR KALACAK
Cumhuriyetin 100. yılını kutlamamıza az bir zaman kaldı. Düşünsenize 100 yıl! İnanılmaz güzel bir duygu Cumhuriyet’in 100. yılını kutlayacak olmak. 68 Kuşağı, 78 Kuşağı, 80’ler, 90’lar, Milenyum Kuşağı ve Z Kuşağı. Hepimiz aynı döneme denk geliyoruz ve bu muhteşem, bu büyük coşkuyu hep birlikte yaşayacağız, farkında mısınız? Bir yüzyıl sonrasını ne 68’ler ne 78’ler ne 90’ların çocukları ne Z Kuşağı görecek. Bunun bilincinde olup gelecek nesillere Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağını aktarmamız gerek ey, tüm kuşaklar!
Bizler göçüp gitsek de bu dünyadan ülkemiz, vatanımız, Cumhuriyetimiz, Atamız sonsuza dek yaşamalı, onları yaşatmalı, yaşattırmalıyız. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat