17 Şubat 2020 00:58
-A +A
Fevzi Aydoğdu Siyasi Danışman

Biz birlikte güçlüyüz

Fevzi Aydoğdu Siyasi Danışman ( Yazar ) gazetehamburg.com
Her şeyi eleştirmekten ve yapılan her şeye çamur atmaktan başka bir şey yapmayan insan müsveddelerinin, Elazığ-Malatya depremzedelerine açıktan yardım yapan insanlara bok atma çabalarını da yadırgamıyorum artık.
Evet sağ elin verdiğini sol elin görmemesi daha makbuldür ama buradaki durum farklıdır. Burada önemli olan farkındalık yaratmak ve daha bir çok kişinin yardım etmesini sağlamaktır. Bu eleştiren grup, keşke bu yardım yapan insanlara bok atana kadar, provakasyon yapan, algı yaparak milleti devletine düşman etmeye çalışan, bu deprem yöre halkına müstahak gibi şerefsizce söylemlerde bulunanlara da tek bir söz söyleseydiler. En az o provokatörlük yapanlar kadar aşağılıksınız siz de. Ne hikmetse birlik olmamız gereken zamanlarda, hep ayrıştırmak ve bölmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.
 İnsan olmadığınız kesin de nasıl yaratıklarsınız siz vallahi anlamadım. Bu tip hadiseler siyaset üstüdür, şunu bir anlayın artık. Eleştireceksen de, gömeceksen de bunun yeri ve zamanı şu an değildir. Şimdi bir olalım, beraber olalım, acımızı beraber yaşayalım, yaralarımızı birlikte saralım sonra hep beraber yanlışları, eksikleri dökelim ortaya ve nasıl düzeltebilirizi o zaman konuşalım, tartışalım. Ama siz ve sizin zihniyetiniz bozuk olduğu için bu afetlerden bile nemalanmaya çalışıyorsunuz. Söylenecek o kadar çok şey var ama sözlerimden bir ihtimalde olsa alınabileceğini düşündüğüm sevdiğim insanların hatırına burada kesiyorum. Sadece yazıklar olsun diyorum...
 
 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Ata...

09:19 17 Şubat 2020

Dayicim cok guzel bir yazi olmis ellerine saglik.Madem dogrularin soylenmesi gerekiyor yada soylemeye calisiyosun birileri alinir kirilir diye korkme direk hedef goster ki biz cahil vatandaslarda kim hakli kim haksiz bilelim.
1000
Facebook Yorumları
Yazarlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı