Lufthansa'nın İstanbul uçuşlarında yolcular "test sonuçlarını" dijital sunabilecek

Almanya 23 Şubat 2021 23:45
Videoyu Aç Lufthansa'nın İstanbul uçuşlarında yolcular "test sonuçlarını" dijital sunabilecek
A
a

Alman hava yolu şirketi Lufthansa Grubu, Frankfurt'tan İstanbul'a uçuşlarında yolcuların Kovid-19 test sertifikalarını dijital olarak sunabileceklerini bildirdi.

Alman hava yolu şirketi Lufthansa Grubu, Frankfurt 'tan  İstanbul'a uçuşlarında yolcuların Kovid-19 test sertifikalarını dijital olarak sunabileceklerini bildirdi.
Lufthansa Grubu'ndan yapılan açıklamada, 26 Şubat Cuma gününden itibaren Frankfurt'tan İstanbul'a ve ABD Newark'tan Frankfurt ve Münih'e uçuşlarından önce, yolcuların Kovid-19 test sertifikalarını dijital olarak oluşturulan sağlık destek merkezine yükleyebilecekleri belirtildi.
 
Yolcuların kalkıştan en fazla 72 saat önce söz konusu sertifikaların yüklenebileceği bir portala bağlantısı olan bir bildirim alacaklarının belirtildiği açıklamada, şirketin sağlık destek merkezinde yolcular tarafından yüklenen sertifikaların kontrol edilip yolculara geri bildirim yapılacağı kaydedildi.
Açıklamada, yolcuların Kovid-19 test sertifikalarının orijinalini yanlarında bulundurmasının gerektiğine vurgu yapılarak, Almanya 'dan uçuşlarda maske takma zorunluluğunun devam edeceğine işaret edildi.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat