Köz Adana’ya Adanalı işletme müdürü

Hamburg 10 Mayıs 2018 18:15
Videoyu Aç Köz Adana’ya Adanalı işletme müdürü
A
a

Almanya’nın Hamburg kentinde birinci yılını dolduran köz Adana restaurant başarılı işletmeci Süleyman Yıldız’ı kadrosuna dahil etti. Köz Adana restaurantta işletme müdürü olarak göreve başlayan Süleyman Yıldız ,Köz Adana restaurantta ki, hizmet ve yenilikleri gazetehamburg’a anlattı.


Zafer ÖZPOLAT/gazetehamburg

Almanya’nın Hamburg kentinde birinci yılını dolduran köz Adana restaurant  başarılı işletmeci Süleyman Yıldız’ı kadrosuna dahil etti.
 Köz Adana restaurantta işletme müdürü olarak göreve başlayan Süleyman Yıldız ,Köz Adana restaurantta ki, hizmet ve yenilikleri gazetehamburg’a anlattı.
 
İşletme fakültesi mezunu olan ve uzun yıllar profesyonel şirketlerde yöneticilik yaptıktan sonra yaklaşık 10 yıl Türkiye’de kendi restaurantını işleten Süleyman Yıldız ,Almanya’da 3,5 yıl bir restaurantta çalıştıktan sonra Köz Adana Restaurantta işletme Müdürü olarak görevine başladı.
 
Adana’nın ismini ve kebabını iyi bilen birisiyim
 
Adana Ceyhanlı doğumlu olduğunu söyleyen Süleyman Yıldız ‘ Ben Adana Ceyhanlıyım. Ben 17 yaşına kadar Adana’da yaşadım. Adanın ismini ve kebabını iyi bilirim. Bu nedenle gerçek Adana lezzetlerini sunan Köz Adana restaurantından gelen teklifi severek kabul ettim. Restaurant sahibi Mehmet Aydın işini seven başarılı bir iş adamı ben bunu kısa sürede öğrendim. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak istiyoruz. Tüm müşterilere kendi evlerinde olduğunu his ettirmek ,onları müşteriden ziyade misafir olarak ağırlamak istiyoruz. ‘Dedi
 
Müşterilerimiz yakınlarına tavsiye ediyor
 
Temizlik ve titizliğe çok önem verdiklerini söyleyen  Süleyman Yıldız ‘ Sevgi, güler yüz ve kaliteli hizmet sunduğumuz için müşterilerimiz yakınlarına tavsiye ediyor. Yemek kalitemizi daha ön sıraya çıkartmak istiyoruz. Kahvaltılarımızı daha fazla çeşitlendireceğiz. Ağırlıklı olarak rezervasyon sistemi ile müşterilerimizi kabul etmeye çalışıyoruz. ‘
 
İkinci şubemizi yakında açmayı düşünüyoruz
 
İkinci şubeyi Hamburg’un Farmsen semtinde açmayı düşündüklerini , Ağustos ayında açmayı düşündüklerini söyleyen Süleyman Yıldız ‘Köz Adana restaurant şubeleri ile adından söz ettirecek. Buna herkesin inanması gerekir.
 
Ramazanda geniş menü sunacağız
 
Yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. 23 personelimizle Adana  kebabını çok iyi bilen 27 yıldır Almanya’da aşçılık yapan Aşçımız  Abdullah Sönmez ile  ramazan ayında müşterilerimize çeşitli geniş Ramazan menüsü sunacağız. Adana’yı müşterilerimizin ayağına getirdik. Buyursun gelsinler ‘dedi
 
Köz Adana Restaurant
Wandsbeker Mark Str 9
220 41 Hamburg
Rezervasyon için 040/30776810
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat