Köln’de Çocuk ve Genç Fuarı düzenlendi

Almanya 12 Eylül 2022 18:11
Videoyu Aç Köln’de Çocuk ve Genç Fuarı düzenlendi
A
a

Köln Fuar’ında yapılan 500’e yakın tekstil, konfeksiyon ve giyim firmasının katıldığı Çocuk ve Genç Fuarı büyük ilgi gördü.

Haber : Tevfik SENDOEL
Çocuk ve Genç Fuarı, dünya çapında tüm fuar ve etkinlik konularında yetkiye sahip olan Köln Fuarı’nda, 8-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Fuara, dünyanın birçok ülkesinden 489’un üzerinde tekstil, konfeksiyon ve giyim firmaları katıldı. Türkiye’nin birçok şehrinden 30’un üzerinde çocuk ve genç tekstil, konfeksiyon ve giyim firmaları da fuarda yer aldı. Fuarda, Bursa’dan katılan organik ve doğal çocuk giysileri üreten Miniland da dünya çapındaki firmalarla satış anlaşması yaparak ürünlerini pazarladı.


3 milyon ziyaretçiye sahip


Almanya'da üç numara ve dünya çapında ilk onda olan Köln Fuarı’nda her yıl dünyanın en önemli pazarlarında yaklaşık 80 ticaret fuarı düzenleniyor. Fuarda, konferans ve sergi alanlarının yanı sıra, yaklaşık 400 bin metrekare salon ve açık alan bulunuyor. Fuar, yılda 2 bin kongre, 122 ülkeden 54 bin 500'den fazla katılımcı firma ve 224 ülkeden yaklaşık 3 milyon ziyaretçiye sahip bulunuyor.  

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat