Köln Bonn Havalimanı'nda Cenk Özöztürk dönemi

Almanya 30 Mart 2022 14:36
Videoyu Aç Köln Bonn Havalimanı'nda Cenk Özöztürk dönemi
A
a

Köln Bonn Havalimanı genel temsilciliğine Cenk Özöztürk getirildi.

Köln/Bonn Havaalanı Denetim Kurulu, Cenk Özöztürk’ü genel temsilci olarak atadı. Özöztürk, Kurul’un son toplantısında alınan karar doğrultusunda tüm yetkiler ile göreve başlayacak. 
Havalimanından yapılan açıklamada, "Sn. Özöztürk'e genel vekaletname verilerek Köln/Bonn Havalimanı'ndaki yönetim yapısı güçlendirilecektir." denildi. 
Kölner Stadt-Anzeiger gazetesine göre Özöztürk. daha önce CFO Torsten Schrank başkanlığındaki insan kaynakları departmanını devralacak.
Murahhas azayı temsil edebilecek
Köln/Bonn Havaalanı yönetmeliğine göre genel temsilci, bir murahhas üye ile birlikte hukuki işlemleri sonuçlandırabilir. Özellikle murahhas azanın bulunmadığı durumlarda murahhas azayı temsil etmek üzere beyanlarda bulunabilir.
Cenk Özöztürk kimdir?
43 yaşındaki Cenk Özöztürk, INSEAD Business School'un ileri yönetim programından mezun oldu. Krems'teki Tuna Üniversitesi'nden genel yönetim alanında Yönetici İşletme Yüksek Lisansı (EMBA) kazandı. Dokuz yıl boyunca havalimanında çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu. En son havalimanı operasyonlarından sorumluydu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat