KOCANI KISKANIYORUM

Magazin 5 Nisan 2022 19:47
Videoyu Aç KOCANI KISKANIYORUM
A
a

Haber Uğur TÜRKMEN

Okan Bayülgen, 16 ay evli kaldığı ve 1998 yılında boşandığı oyuncu Zeyno Günenç'i, sunuculuğunu yaptığı programa konuk etti. Ünlü şovmen, sadece Günenç'i değil, ünlü oyuncunun Fransız eşini de övdü: Senin kocanı kıskanıyorum.

Zeyno Günenç ve Okan Bayülgen 1996-1998 yılları arasında evli kaldı. İki ünlü isim ayrılsa da dost kalmayı başardı.
Bayülgen, eski eşini haber Global'de yayınlanan programında konuk olarak ağırladı. 
ARALARINDA ŞU KONUŞMALAR GEÇTİ 
58 yaşındaki şovmenin, "Biz seninle son programı yaptıktan sonra evlenmiştik, 1996 senesiydi. Arada sen tekrar evlendin. Nasıl memnun musun kocandan? Benden sonra çekilir mi hayat?" esprisine, eski eşi kahkahalarla karşılık verdi.

Ünlü oyuncu ve eşi Gilles Kanert ile Bayülgen ve sevgilisi Selin Atasoy, hep birlikte görüşüyorlar. Kanert haricindeki ekip, tiyatroda birlikte de çalışıyor.

Eski eşinin 2017'de dünyaevine girdiği Gilles'e övgüler yağdıran Bayülgen, "Onunla beraber olmak muhteşem bir şey. Şimdiki kocasını çok kıskanıyorum. Nefis, nefis. Çok önemli bir koreograf, Fransız. Müthiş bir adam var, eniştemiz. Çok seviyoruz birbirimizi" şeklinde konuştu.

Kendisi ve Fransız eşi hakkındaki iltifatlar karşısında Zeyno Günenç, "Ben Selin'i de çok seviyorum. Hem oyunumuzun yazarı, hem Okan'ın kız arkadaşı" açıklamasını yaptı.

Öte yandan 2008 yılının son gününde evlenip 2014'te boşanan Şirin Ediger ile Okan Bayülgen'in İstanbul adında bir kızları bulunuyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat