Hulusi Işıltan, CHP Hamburg’un başkanlığına aday oldu

Hamburg 8 Kasım 2022 19:36
Videoyu Aç Hulusi Işıltan, CHP Hamburg’un başkanlığına aday oldu
A
a

CHP HH SH Birliği’nin 27 Kasım’da yapılacak Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Işıltan, başkanlık için adaylığını açıkladı.

CHP Hamburg ve Schleswig Holstein Birliği Olağan Genel Kurulu, 27 Kasım’da gerçekleştirilecek.
Olağan Genel Kurul’da yapılacak yönetim kurulu seçimleri öncesinde dört yıldır yönetim kurulu üyeliği görevini yürüten Hulusi Işıltan bir basın açıklamasıyla başkanlığa aday olduğunu duyurdu. 

Işıltan açıklamasında “CHP HH SH Birliği’mizin Olağan Genel Kurulu için ortaya çıkan temayül gereği ekip arkadaşlarımın desteği ve öngörüsü ile çözüm odaklı, lafla değil işle, bahane üretmeyen bir anlayışla Cumhuriyet Halk Partisi Hamburg ve Schleswig Holstein Birliği Başkanlığı’na adayım.” ifadelerini kullandı.

“El birliği ile, omuz omuza”

Işıltan yaşadıklarından ders çıkartarak, seviyelerini koruyarak, kendilerini içten ve samimi ifade ederek kimsede kusur aramadan Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışır bir duruş ve tavır içinde çalışmalar yapmak için yola çıktığını vurguladı.
Işıltan açıklamasını “Bu vesile ile iktidara yürüyen partimizin başarısı için tüm demokrat kitle örgütlerinin desteğine ihtiyaç duyacağımızı belirtmek isterim. El birliği ile, omuz omuza bunu başaracağımızdan eminiz.” diyerek tamamladı. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat