Hamburg yeni bir düğün salonuna kavuşuyor.

Hamburg 27 Aralık 2017 23:16
Videoyu Aç Hamburg yeni bir düğün salonuna kavuşuyor.
A
a

'Rüyalarda buluşalım' sloganı ile Yılbaşı gecesi muhteşem bir program ile kapılarını açacak Rüya düğün salonu muhteşem aksesuarı ile göz kamaştırıyor.

Mücahit ERBEK/gazetehamburg

Almanya’nın Hamburg kenti bir düğün salonuna daha kavuşuyor.
‘Rüyalarda buluşalım’ sloganı ile Yılbaşı gecesi muhteşem bir program ile kapılarını açacak Rüya düğün salonu muhteşem aksesuarı ile göz kamaştırıyor.
Hamburg’un Dehnhaide U bahn’ına 10 metre uzaklıkta 700 metrekare alanda 500 kişilik oturumu ile hizmet verecek düğün salonu düğün dışında çeşitli organizasyonlar da da kullanılabilecek.
 
En iyisini yapmaya çalışacağız.
Yılbaşı gecesi kapılarını müşterilerine açacak Rüya düğün salonu ile ilgili gazetehamburg’a konuşan sahibi Sivaslı  iş adamı Halis Kalkan ‘Düğün salonumuzun bulunduğu semt olarak müşterilerimiz park sorunu yaşamayacaklar. Dehnhaide U bahn’ına 10 metre uzaklıktayız. Araba ile  gelmek istemeyen yada arabası olmayanlar rahatlıkla gelebilirler. Ulaşım sorunu olmaması müşterilerimiz için büyük kazanç olacak. Sadece düğün için değil değişik organizasyonlar da da rahatlıkla düğün salonumuz kullanılabilir kapasitedir. Dedi
 
Fiyatlarımız keseye uygun ,yemeklerimize özen göstereceğiz.
 ‘Salonda müşterimiz oturduğu sürece salonun tüm hizmetlerinden yararlanacaktır’ diyen Halis Kalkan ‘Fiyatlarımız makul bir seviyede olacaktır. Son müşterimize kadar hizmet vereceğiz. Müşterilerimizin isteğine göre yemeklerimiz çıkacak. Ağız tadında olmasına özen göstereceğiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.
 
 Yılbaşını düğün gibi kutlanmayacağız
Yılbaşı gecesi kapılarını açacaklarını, açılışa özel müşterilerine muhteşem bir program hazırladıklarını söyleyen Halis Kalkan ’Bir başkaları gibi yılbaşı gecesini düğün gibi kutlamayacağız. Muhteşem bir program hazırladık. Program zengin olacak. Kendi dalında başarılı olan sanatçılarımız ile bu sektörde bizde varız. Diyebileceğiz. Hamburg’a vatandaşlarımıza hayırlı olsun diyelim. En iyisini yapmak için bu sektör de elimizden geleni yapacağız.

 
Az konuşup çok iş yapacağız.
 Salon Menajeri Ahmet Zeki ise ‘Bizim diğer salonlardan farkımız az konuşup, çok iş yapacağız. Organizasyonumuz ve yemeklerimiz bir farklı olacak. Artı servisimiz mükemmel olacak. Menümüz çok geniş olacak. Şu anda henüz açmadık. Âmâ çok talep var.
 
 


İLETİŞİM AHMET ZEKİ (MENAJER) 015129840723
040/64561541
ADRES BARMBEKER MARKT 41 22081 HAMBURG
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat