Hamburg Demokrat Çorumlular Platformu’na teşekkür mektubu

Hamburg 31 Aralık 2020 00:33
Videoyu Aç Hamburg Demokrat Çorumlular Platformu’na teşekkür mektubu
A
a

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Demokrat Çorumlular Platformu Hamburg Yönetim Kurulu’na teşekkür mektubu kaleme aldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’de yaşanan deprem nedeniyle düzenledikleri “Bir Kira Bir Yuva“ Projesi’ne maddi katkıda bulunmalarından dolayı Hamburg Demokrat Çorumlular Platformu’na teşekkür mektubu yazdı.
 
Soyer mektupta, 30 Ekim 2020 tarihinde İzmir’de yaşanan depremin yıkıcı etkisiyle tüm yurttaşların üzüntüyle sarsıldığını belirterek “Her felakette olduğu gibi bu depremde de ülkemizde oluşan dayanışma kültürü ve sizin gibi kıymetli dostlarımızın İzmir’e dair yürekten ilettiği mesajlar, bizlere büyük moral olmuştur.” ifadelerini kullandı.
 
“Şükranlarımı sunuyorum”
 
Soyer mektupta duygu ve düşüncelerini “Derneğiniz adına, “Bir Kira Bir Yuva” projemize göstermiş olduğunuz 40.000 TL tutarındaki destek için şahsım ve İzmir halkı adına en derin şükranlarımı sunuyorum.” sözleriyle ifade etti.
 
 “Ortaklaşmayla sıkıntılı günleri atlatacağız”
 
Soyer, depremin yarattığı olumsuz etkileri, yurttaşların ortaya koyduğu dayanışma ruhunun yarattığı güçle çok daha hızlı aşacaklarını belirtti.
Soyer, sevinçte olduğu gibi dert ve kederde de ortaklaşmanın, bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmelerini çok daha mümkün hale getirdiğinin altını çizdi.
 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • zaferözpolatmedya.com
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat