BENTOUR REİSEN’DEN İKİ YENİ PREMİUM ÜRÜN

Kategori: Hamburg - Tarih: 16 Temmuz 2021 16:51
BENTOUR REİSEN’DEN İKİ YENİ PREMİUM ÜRÜN

Bentour Reisen, Antalya Havalimanı'nda “Airport Service Premium” ve “Airport Service Privat” adı altında iki yeni premium ürünü konuklarına kazandıracak.

Bentour Reisen, önümüzdeki haftadan itibaren, Antalya Havalimanı'nda “Airport Service Premium” ve “Airport Service Privat” adı altında iki yeni premium ürünü müşterilerine sunacak. Seyahat ederken daha fazla konfor ve özel hizmetlere taleplerin gittikçe artış gösterdiğine ve özellikle geçen yıl, daha fazla kişiye özel servis isteğinin ön plana çektiğine dikkat çeken Bentour Reisen CEO'su Deniz Uğur, “Antalya havalimanında sunacağımız bu özel hizmetler ile yolcularımıza son derece harika seçenekler sunuyoruz.” dedi. 
İşlemler kolayca ve hızlı biçimde yapılacak
“Hızlı, Güvenli, Zahmetsiz.” sloganı altında çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Uğur, Airport Service Premium ürünü ile yolcuların tatil sonunda Antalya’dan memleketlerine dönerken terminal önünde özel olarak karşılanacağını ve Fast-Track-Check-in kontuarında işlemlerini kolayca ve hızlıca yapabilme imkânına sahip olacağını söyledi.  
Uğur “Bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanan yolcular, özel pasaport ve güvenlik kontrolünden sonra bekleme süresinin geri kalanını, uygulamanın kapsamında olan CIP Lounge salonunda çeşitli yiyecek ve içecek ikramların keyfini çıkararak geçirebilecek.
Uğur ikinci ürünleri olan "Airport Service Private"in hizmetinden gidişlerin yanı sıra,  gelişlerdeki yolcuların da faydalanabileceğinin altını çizerek “Ayrı pasaport gümrüğü olan Antalya özel CIP Terminali’nde sunulan bu özel hizmetin içerisinde, yolcular bekleme süresinde Lounge bölümünde çeşitli ikramlardan faydalanabilecek. Ayrıca konforlu bir şekilde, giderken uçuşlarını, gelişte de bagajların hazır olmasını bekleyebilecek. Gidiş yolcuları ayrıca özel araçla park hâlindeki uçağa ulaştırılacak.” şeklinde konuştu.
Konfor talepleri karşılanacak
İlerleyen dönemler için özel hizmet ürün yelpazesini genişleteceklerini vurgulayan Uğur “2022 yılı itibarıyla planlamalarda, Almanya’nın birçok noktasından özel jet/full charter ile uçuşlar sunulacak. Bu hizmet, yüksek sezonda bazı rotalarda ayrıca koltuk bazında satışa sunulacak ve böylelikle ailelere, münferit seyahatçilere ve çiftlere cazip olacak.” ifadelerini kullandı.
Bentour Reisen, seyahat ederken misafirlerin daha fazla bireysellik, maksimum esneklik ve mümkün olan en yüksek konfor taleplerini karşılamayı hedefliyor.

 

https://www.gazetehamburg.com/haberprint/bentour-reisen-den-iki-yeni-premium-urun-14307.html