“Ne mutlu! Biz büyük bir aileyiz”

Kategori: Almanya - Tarih: 27 Nisan 2022 11:52
“Ne mutlu! Biz büyük bir aileyiz”

Koblenz Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mehmet Koç “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Fenerbahçe'mizi de ileride sizlere emanet edeceğiz. Ne mutlu! Biz büyük bir aileyiz.'' dedi.

Koblenz’de Fenerbahçeli çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
Koblenz Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen kutlamaya yoğun bir katılım gerçekleşti.

Koblenz Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mehmet Koç etkinlikte yaptığı konuşmada “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu mutlu günde, kuruluşunun 102. yılını gurur ve coşkuyla kutladığımız Birinci Meclis’imizin kahraman üyelerini rahmet ve şükranla anıyoruz. Millî değerlerimizin mirasçısı ve geleceğimizin teminatı bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Fenerbahçe'mizi de ileride sizlere emanet edeceğiz. Ne mutlu! Biz büyük bir aileyiz.'' dedi.

“En büyük sivil toplum örgütüyüz”
Kadınlar Kolu Başkanı Seda Koç ve Asbaşkan İnci Söylemez de ''Çok kısa bir zamanda organize edip çocuklara ve ailelerine çok güzel bir gün yaşattık. Ne mutlu bize ki hep beraber daha nice organizasyonlara imzalarımızı atacağız! Biz Fenerbahçe dernekleri en büyük sivil toplum örgütüyüz.” ifadelerini kullandı.  
Kadınlar kolu tarafından hazırlanan bu renkli ve güzel kutlama iftar yemeğine kadar sürdü.
 

 

https://www.gazetehamburg.com/haberprint/-ne-mutlu--biz-buyuk-bir-aileyiz--45025.html