‘ Hamsi Finger ‘ ilk şubesini Almanya’da açacak

Kategori: İş Dünyası/Ekonomi - Tarih: 4 Temmuz 2019 10:41
‘ Hamsi Finger ‘ ilk şubesini Almanya’da açacak

Türkiye’de 2013 yılından bu yana deniz ürünleri satan bir zincir olan Hamsi Finger Avrupa ve Almanya’da da şubelerini açacak.

Türkiye’de 2013 yılından bu yana deniz ürünleri satan bir zincir olan Hamsi Finger Avrupa ve Almanya’da da şubelerini açacak.
Genç iş adamı Altan Ergül ve Afganistanlı ortağı Shahab Ghassemi ortaklığında kurulan SG-EA Company GmbH tarafından Hamsi Finger ilk ana şubesini Hamburg’da açacak.
Almanya ,Avusturya ve İsviçre gibi ülkelerde de franchise şubelerin açılacağını söyleyen Genç Türk iş adamı Altan Ergül  ‘ Hamsi Finger herkesin yiyebileceği sağlıklı balık ürünlerinden oluşmakta olan bir konseptir. Balıklar Türkiye’den gelecektir.Hamsi,karides,çupra,uskumru ve mezgit gibi balık ürünlerini fast-food tarzında özel menülerle müşterilere sunulacak. İlk şubemizi yakın bir zamanda Hamburg’da açacağız’ dedi
 
Genç girişimciler için büyük fırsat
 
Franchise şubesi açmak isteyenler için sunulan şartlar konusun da da gazetehamburg’a bilgi veren  Altan Ergül ‘ Dükkan yerini kendileri buluyor ve bizimle irtibata geçiyorlar. Fakat seçtikleri dükkanın işlek yerde olması gerekiyor.  Gelip dükkan yerine baktıktan sonra onay verdiğimizde kendileri ile anlaşma yapıyoruz. Dükkanın dekorundan ,masasından ve tezgahlarından hepsini biz yapıyoruz. Sadece kendileri işleri ile ilgilenecekler. Ayrıca şube açmak isteyenlerde gastronomi alt yapısı ve işletme tecrübesi de arıyoruz. İlgilenenler bizimle irtibata geçebilirler. Şunu da söylemek isterim bu konsept genç girişimciler için güzel bir fırsat’
 
Bilgi hattı =040/284682981
E posta info@sg-ea.de

https://www.gazetehamburg.com/haberprint/--hamsi-finger---ilk-subesini-almanya-da-acacak-11545.html