Yazarımız Zekiye Doğan’ın yeni kitabı çıktı

Gazetemiz yazarlarından Zekiye Doğan’ın ‘Ulvi Görevimde Umuda Yolculuk’ adlı yeni kitabı kuytu yayın evi tarafından yayınlandı.

Medya 5 Aralık 2019 22:34
Yazarımız Zekiye Doğan’ın yeni kitabı çıktı
-A +A

Gazetemiz yazarlarından Zekiye Doğan’ın ‘Ulvi Görevimde Umuda Yolculuk’ adlı yeni kitabı kuytu yayın evi tarafından yayınlandı.
Yeni çıkan kitabı hakkında gazetehamburg haber sitemize değerlendirmelerde bulunan Zekiye Doğan ‘  “Yaşam insana çok çeşitli yollar sunar. Doğru bildiği yolda inadına yürümektir as olan. İnanmak, güvenmek, sevmek ve sabır göstermek güçlü kılar insanı. İşte o gücün kaynağı yürektir. Yürekse inancın, güvenin, sevginin, sevdanın, şefkatin ve vefanın yuvasıdır. İlk rüzgârda dağılıp gidecek gibi duran bir örümcek ağının nasıl güçlü olduğunu, o ağa bir sinek takıldığında görür insan. Kadınların, annelerin ve ulvi görevi için yola çıkmış tüm umut yolcularının, o örümcek ağı gibi ne kadar zarif ve güçlü olduklarını öğretir yaşam insanlara”
‘Ulvi Görevimde Umuda Yolculuk ‘adlı kitabı hakkında Yazar Zekiye Doğan “Bu kitapta, hayatın tüm zorluklarına ve toplumun tüm baskılarına rağmen kendi gücünün farkına varan bir kadının acı ama umut dolu hikâyesine tanık olacaksınız. Zorluklara karşı bütün gücüyle nasıl direndiğini göreceksiniz. En ulvi görev olan anneliğin, bir kadına nasıl güç kattığını ve bu güçle umuda yapılan yolculuğundan asla vazgeçmediğini okuyacaksınız. Bu kitabımda her kadının bir dünya olduğunu anlayacaksınız”
 
İlk kitap tanıtımı Belçika’da yapacak

Gazetemiz yazarlarından Zekiye Doğan yeni çıkardığı kitabının tanıtımını Belçika’nın başkenti Brüksel’de Bruxelles korner’n sahibi Kadir Duran’ın davet ettiği 11 Aralık 2019 tarihinde yapılacak imza günü etkinliğinde tanıtacak.
Kitap tanıtımını Türkiye ve yurtdışında düzenlenecek etkinliklerde tanıtmaya devam edeceğini belirten Yazar Zekiye Doğan ‘Anavatana döndüğümde ülkemin en ücra köşesine kadar giderek söyleşiler yapmak ülkemin her kesimden insanlarıyla bildiklerimi paylaşmak bilmediklerimi de öğrenmek istiyorum. Tabii bu esnada bana gelecek olan her daveti değerlendirmek istiyorum”Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Yazarlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı