Veliler birliğinden başkonsolosa ziyaret

-Lübeck Türk Veliler Birliği’nin yeni seçilen yönetim kurulu, TC Hamburg Başkonsolosu Mehmet Fatih Ak ve konsolos yardımcısı Berati Alveri makamların da ziyaret etti. .

Almanya 18 Mart 2014 15:41
Veliler birliğinden başkonsolosa ziyaret
-A +A

-Lübeck Türk Veliler Birliği’nin  yeni seçilen yönetim kurulu, TC Hamburg Başkonsolosu Mehmet Fatih Ak ve  konsolos yardımcısı  Berati Alveri makamların da ziyaret etti.
.
TC Hamburg Başkonsolosu Mehmet Fatih Ak  ve konsolos yardımcısı  Berati Alver  ile yapılan ziyaret de Türk veliler Birliğinin  yaptığı faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Lübeck Türk Veliler Birliği Başkanı Müjgan Baraşık gelecek`de yapacak faaliyetleri hakkında  bilgi vererek,Türk Veliler Biriliği olarak geniş katılımlı 23 Nisan çocuk bayramını Lübeck’de kutlayacaklarını ,bu konuda hazırlıkların sürdüğünü söyledi.
23 Nisan Çocuk bayramı ve 19 Mayıs  Gençlik Spor bayramı kutlamalarını lübeck de dernek olarak yapacaklarını  söyleyen  dernek başkanı Müjgan Barışık,yapacakları iki etkinliğe de Hamburg Başkonsolosu Fatih Ak ve Yardımcı konsolos Berati Alver’i davet etti.
Hamburg Başkonsolosu Fatih Ak,derneğin Lübeck’de ki başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek ,iki etkinliğe de katılacaklarını söyledi.


Başkonsolos ziyaretine yönetim kurulundan  Müjgan Barışık,Kadir Tacgın, Gülden Albay, Fatih Genç, Hüseyin Haşlaman, Nihal Atmaca, Ercan Şentürk,katıldı

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv