Varol Sürücü okulu 3.şubesini açtı

Almanya'nın Hamburg kentinde Acil ve genel cerrahi uzmanı Dr. Mehmet Varol tarafından kurulan , 2006 yılından bu yana hizmet veren Varol Sürücü okulu 3.şubesini açtı.

Hamburg 2 Eylül 2018 20:21
Varol Sürücü okulu 3.şubesini açtı
-A +A

Almanya'nın Hamburg kentinde Acil ve genel cerrahi uzmanı  Dr. Mehmet Varol tarafından kurulan , 2006 yılından bu yana hizmet veren Varol Sürücü okulu 3.şubesini açtı.

Hamburg'da göçmenlerin yoğun olarak yaşadığı Luruper Haupt Str 149 adresinde 3. şubesinin açılışına seçkin davetli topluluğu katıldı.

Semt sakinlerinden istek vardı

 

Semtte yaşayan özellikle göçmenlerin yoğun talebi nedeniyle 3.şubeyi  semtte açtıklarını söyleyen Mehmet Varol' Bu semtte yaşayan özellikle göçmenlerden çok yoğun talep alıyorduk.Semtte sürücü okulu olmadığı içim semtin dışında başka semtte bulunan sürücü okullarına gidiyorlardı.Kendileri için zor oluyordu. Bizde bu yoğun talebi değerlendirerek bu semtte okulumuzu açtık. Modern eğitim araçları ile eğitim veriyoruz. Geniş bir sınıf alanımız var. Verdiğimiz takdir edilen eğitim sistemimizi yeni açtığımız okulumuzda da ehliyet almak isteyen kursiyerlerimize vereceğiz.' Dedi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv