VAHİT İPEK DÜNYA ŞAMPİYONLUĞUNA VURACAK

Avrupa'nın en büyük dövüş kulüpleri arasında yer alan Iron Fist Gym (Demir Yumruk) ve Vendetta (Kan davası) Organizasyon yönetim kurulu başkanı Bülent Sağlam, tarafından 14 Mart Cumartesi gecesi Viyana’da gerçekleştirecek olan dev galada ringe çıkacak efsane sporcumuz Vahit İpek, kendisine ait dünya şampiyonluk kemerini korumak için yumruk sallayacak.

Spor 9 Mart 2020 21:41
VAHİT İPEK DÜNYA ŞAMPİYONLUĞUNA VURACAK
-A +A

VİYANA- Avrupa'nın en büyük dövüş kulüpleri arasında yer alan Iron Fist Gym (Demir Yumruk) ve Vendetta (Kan davası) Organizasyon yönetim kurulu başkanı Bülent Sağlam, tarafından 14 Mart Cumartesi gecesi Viyana’da gerçekleştirecek olan dev galada ringe çıkacak efsane sporcumuz Vahit İpek, kendisine ait dünya şampiyonluk kemerini korumak için yumruk sallayacak.
 
Bülent Sağlam, ‘Türk sporcularını dünyaya tanıtıyoruz’

Avusturya’nın en büyük dövüş sporları organizasyonu olan Vendetta (Kan davası) isimli galanın 20. Serisinde eldiven giyecek olan sporcumuzun promotörü Bülent Sağlam, karşılaşmaya çok iyi hazırlandıklarını vurgulayarak, ‘Antrenmanlarımız muhteşem geçti. Hiçbir sakatlığımız bulunmuyor ve formumuzun zirvesindeyiz. Güçlü Fas’lı rakibimiz Abdolkader Ayoub, karşısında varımızı yoğumuz ortaya koyarak, bu kemeri korumak için elimizden geleni yapacağız. Bu yıl yirmincisini düzenlediğimiz Vendetta Organizasyon’nun 21’cisini de 11 Nisan Cumartesi gecesi İstanbul’da bulunan Volkswagen Arena’da gerçekleştireceğiz. Orada da yine Türk dövüşçüleri çeşitli uluslardan sporcularla karşılaştırarak dünyaya açılmasını sağlayacağız’ şeklinde konuştu.
 
Vedat Alyaz, ‘Türk gençleri dövüş sporlarında tarih yazıyor’

Iron Fist Gym (Demir Yumruk) ve Vendetta (Kan davası) Organizasyon basın danışmanı Vedat Alyaz, demir yumruk Vahit İpek’in defalarca dünya şampiyonu olarak kendisini dünyaya ispatladığını vurgulayarak, ‘Dünya ringlerinde çok sayıda kaliteli dövüşçümüz ülkemizi kanlarının son damlalarına kadar temsil ediyorlar. Bunlar arasında Vahit İpek’te muhteşem tekniği ve güçlü fiziği ile önüne geleni deviriyor. Sporculuğunun yanı sıra efendi ve dürüş kişiliği ile bu sporda ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Genç sporcumuzun gelecekte daha büyük maçlara çıkacağına olan inancımız tamdır. Antrenmanlarda elinden gelenin en iyisini yapan Vahit İpek, büyük bir hırs ile bu karşılaşmaya hazırlanıyor’ dedi.
 
 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı