Türk Rapçi Çağrı, Almanya'nın Popstar'ına Damga Vurdu

Zaman zaman Türkiye'de de yayınlanan Popstar'ın Almanya versiyonuna Türk rapçi Çağrı Karpuz, performansıyla damga vurdu. Çağrı, Alman basınında en konuşulan konular arasına girdi.

Almanya 16 Ocak 2019 22:37
Türk Rapçi Çağrı, Almanya'nın Popstar'ına Damga Vurdu
-A +A

Bir dönem Türkiye'de de yayınlanan ses yarışması Popstar'ın Almanya'da yayınlanan versiyonuna Türk rapçi Çağrı Karpuz damga vurdu.

"LAKABIM MELEK YÜZLÜ"

Bir dönem hapiste yattığını itiraf eden Karpuz hem açıklamalarıyla hem de performansıyla jüriyi şaşırttı Arkadaşlarının kendisine, "Melek yüzlü" lakabını taktığını söyleyen rapçi, "Bütün arkadaşlarım benim çok güzel olduğumu ve yüzümün çok güzel olduğunu söylüyor. Bu yüzden lakabım melek yüzlü." dedi.

ALMAN BASINI ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTU

Yüzüne bile dövme yaptıran ve rap yaparken içinden geldiği gibi şarkı söylediğini dile getiren Karpuz'un performansı ise jüriyi şaşkına çevirdi. Mozart'ın Türk Marşı adlı eserinin üzerine Almanca rap söyleyen Karpuz'un şarkıda uyuşturucu, alkol ve cinsellik hakkındaki sözleri büyük tepki çekti. Bazı jüri üyeleri şarkıcının sözlerini uygunsuz bulurken, jüri üyeleri performansın başarısız olduğunu dile getirdi. Karpuz bugün Alman basınının gündemine çıktı. Çağrı Alman basının gündemine oturdu. Alman basını Çağrı'yı eleştiri yağmuruna tuttu. Jüri üyesi Pietro Lombardi, "Bu performans rezaletti. Çok kötü bir performans ve kapı orada. Elveda" diyerek Çağrı'yı ön elemede evine gönderd

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv