Türk Mankenle Estetik Cerrahın Kavgası Mahkemeye Taşındı

ALMANYA'nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti'nde estetik ameliyatları yapan Dr. Murat Dağdelen, sosyal medya üzerinden takipçilerine güzellik sırları ve önerilerde bulunan ve ürün reklamı yapan 27 yaşındaki Medine K.'nın kendisinden şantajla 100 bin euro koparmak istediğini ileri sürerek dava açtı.

Almanya 20 Eylül 2018 21:15
Türk Mankenle Estetik Cerrahın Kavgası Mahkemeye Taşındı
-A +A

ALMANYA'nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti'nde estetik ameliyatları yapan Dr. Murat Dağdelen, sosyal medya üzerinden takipçilerine güzellik sırları ve önerilerde bulunan ve ürün reklamı yapan 27 yaşındaki Medine K.'nın kendisinden şantajla 100 bin euro koparmak istediğini ileri sürerek dava açtı. 

Düsseldorf Sulh Mahkemesi'nde ilk duruşmaya çıkan taraflar, karşılıklı olarak birbirlerini suçladı. Mahkemede ifade veren Medine K. "Bana yönelik suçlamaların tamamı yalan. Karnımdan biraz yağ çekene kadar onunla çok iyi yürüyen işbirliğimiz vardı. Ameliyat sonrası karın bölgem tamamen kas oldu. Ben bir kadınım" diyerek doktorun ameliyatla kendisine zarar verdiğini savundu. Medine K., yanlış ameliyat nedeniyle doktora ödediği ücreti talep ettiğini belirtti. "Ben ondan 5-6 bin euro para istedim. Fazla değil. Çünkü ameliyatta ben mağdur oldum" dedi.

100 BİN EURO İSTEDİ

Medine K.'yı suçlayan cerrah Dağdelen ise şu iddiada bulundu: 

"(Medine K.) İki cengaver ile muayenemi bastı. Sadece ikimizin olduğu bir ortamda bana 'Sen milyonlar kazanıyorsun. Benim haberlerim sayesinde bu kadar para kazanıyorsun' dedi. Bu yüzden benim ona sözde yanlış olan ameliyat için 100 bin euro ödemem gerekiyormuş. Bana ödeme için iki gün süre tanıdı. Aksi taktirde sosyal medyada benim imajıma zarar verecekmiş. Ayrıca ameliyat sırasında ona tecavüz ettiğimi gerekçe göstererek beni polise şikayet edecekmiş. Korkuyorum."

Dağdelen, hakkında üç ay sonra birçok haberler çıkınca dava açtığını söyledi. Duruşmada Medine K.'nın eşinin bir akrabası ve aynı zamanda Dr. Dağdelen'in arkadaşı olan bir tanık ifade verdi. Tanık ifadesinde "Medine ile telefonda görüştüm. İki gün süre verdi ve 100 bin eurodan ısrar etti" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv