Tiyatrocular ağlıyor sinirim bozuluyor

Okan Bayülgen, koronavirüs sürecinde işlerinin kötü gittiğini açıklayıp geçinemediklerini söyleyen ünlü isimleri topa tuttu.

Magazin 14 Haziran 2020 21:45
Tiyatrocular ağlıyor sinirim bozuluyor
-A +A

Kızı İstanbul'la Nişantaşı'ndaki bir kuaförde görüntülenen ünlü isim, fotoğraflarının çekildiğini fark edince maskesini takarak objektiflere poz verdi. 'İşte sosyal mesafeye uymayan ünlüler' diyerek basın mensuplarına şakayla takılan Okan Bayülgen, "Kızımla manikür, pedikür için sıra bekliyoruz" dedi. Salgın boyunca TV100'de beş gün boyunca program yaptığını, kızının online eğitim aldığını anlatan Bayülgen bu süreçte, ünlü isimlerin işlerinin kötü gittiği şeklindeki açıklamalarını haksız bulduğunu belirtip şöyle konuştu: "Herkes ağlıyor, herkesi magazinde ağlarken görüyoruz 'Hüüü para yok, birikim falan yok' diye, Kabera işim var, tv programım devam ediyor, Bodrum'da yerler var ama para bende de yok, ağlamıyorum. Tiyatrocular çok ağlıyor sinirim bozuluyor. Niye ağlıyorsun?& ; Garsonlar da var, motor kuryeler de var, bir sürü çalışan çalışmayan, işsiz kalanlar var onlar ağlamıyor. Tiyatrocular, oyuncular ağlıyor 'Hüüü dizimiz yok' falan. Çirkin gözüküyor halkın gözünde. Kredi borcunu ödeyemeyen bir sürü meslek var"
 

Fransa'da basit üşütmeden hastanede 12 saat yatarsın
 

Bayülgen ayrıca salgın döneminde sağlık sisteminin iyi çalıştığını, daha önce bulunduğu Avrupa'nın pek çok ülkesinin ise sınıfta kaldığını anlatan Bayüglen, "Tabii ölümler üzücü, bir yandan bakıyorsun sağlık sistemi güzel çalıştı. Fransa, İtalyaAlmanya bunlarda benim hastane tecrübelerim var, facia resmen. Almanya'da sağlık sistemi iyidir, İtalya ile Fransa perişandır, berbattır. Basit bir üşütme ya da adale tutulmasından hastanede 12 saat yatabilirsin, Türkiye'de beş dakikada halledilecek bir kas gevşetilecek bir şey için orada saatlerce hastanede yatarsın" ifadesini kullandı.

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı