Landshut Türk-Alman Okul Aile Birliği Yönetimi çalışmalarıyla göz dolduruyor

Ailelere ve çocuklara eğitimle ilgili her konuda destek olmayı kendilerine görev edinen Landshut Türk- Alman Okul Aile Birliği derneği yönetimi, Altdorf Bürgersaal’de anlamlı bir çalışmaya imza attı.

Almanya 12 Aralık 2019 23:36
                 Landshut  Türk-Alman Okul Aile Birliği Yönetimi çalışmalarıyla göz dolduruyor
-A +A

Tevfik ŞENDÖL

Ailelere ve çocuklara eğitimle ilgili her konuda destek olmayı kendilerine görev edinen  Landshut Türk- Alman  Okul Aile Birliği  derneği yönetimi, Altdorf  Bürgersaal’de  anlamlı bir çalışmaya imza attı.
“Anne ve baba tutumlarının çocuk kişilik gelişimi Üzerine etkileri” konulu seminere alanında başarılı çalışmalarıyla tanınan Dr. Mehmet Çolak’ın ücretsiz seminer  vermesine vesile oldu.
Landshut Türk-Alman Okul Aile Birliği başkanı Senem Beyazıt,’’ Bugüne kadar  yeni yönetime geldiğimizde Ailelerle tanışma ve kendimizi tanıtım gecesi düzenledik. 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramını 4 ülkenin vatandaşlarının  katılımlarıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirdik .
Son olarak “Anne Baba Tutumlarının Çocuk Kişilik Gelişimi Üzerine Etkileri” semineri alanında başarılı çalışmalarıyla tanınan Dr. Mehmet Çolak’ın ücretsiz seminer  vermesine vesile olduk. Hedeflerimiz çok. Lakin desteğe ve birliğe ihtiyacımız var. Türkçe'nin  mümkün olduğunca daha fazla okullarda ders verilmesi, birçok değişik eğitici programlar sunmak ve çocuklarla ve ailelerle birlikte geziler düzenlemek vs.
Kısacası Türkiye Cumhuriyetine layık eğitilmiş, bilgili ve örnek yeni nesiller yetiştirmek için elimizde gelen bütün gayreti gösteriyoruz , göstereceğiz.
 ‘’dedi

Landshut Türk – Alman Okul Aile Birliği Yönetimi :Başkan Senem Bayazıt, Şerife Öbeksiz, Tuba Ülker, Ayşe Tunç, Ümmühan Dizman, Aylin Bucuroğlu, Funda Erbaş ve Sema Sarıkaya.

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Yazarlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı