LA MİRA’da sevgililer günü muhteşem geçti

Almanya’nın Hamburg kentinin düğün salonlarından La Mira Düğün salonu sevgililer gününde muhteşem gece düzenledi.

Magazin 15 Şubat 2020 22:03
LA MİRA’da  sevgililer günü muhteşem geçti
-A +A

Almanya’nın Hamburg kentinin düğün salonlarından La Mira Düğün salonu sevgililer gününde muhteşem gece düzenledi.
 Şehirde bir çok etkinlik düzenlenmesine rağmen salonu dolduran seçkin davetli topluluğu gecede müziğe ve eğlenceye doydu.


Geç saatlere kadar devam eden  geceye katılan misafirler ,müzisyen Hakan Çakal ve müzik grubu Kuzey’in şarkılarıyla  dans, halay ve yöresel oyunlarla doyasıya  eğlendiler.


 Hamburglu sanatçı Eylem Dörtyol ,Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğinin seçkin  eserlerini seslendirirken, sanatçı Hüseyin Boğa söylediği birbirinden güzel eserlerle geceye renk kattı.

 
LA MİRA’da muhteşem geceler devam edecek
 

Beş gazetehamburg okuyucusunun da giriş bileti ödemeden katıldığı muhteşem gecede misafirleriyle tek tek ilgilenen salon sahibi İmren Mutu ve Turgut Duman, gece sonrası yaptıkları konuşmada  La Mira Eventlocation olarak Sevgililer günü vesilesiyle düzenlemiş olduğumuz “Sazlı Sözlü Muhabbet Gecesi” ne Hamburg’da bir çok etkinlik olmasına rağmen ,gecemize katılan tüm misafirlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Çok kaliteli ve değerli müziğiyle Grup Kuzey’e, kadife sesi ve muhteşem yorumuyla bayan sanatçımız 
Eylem’e, Türkiye’nin yetiştirdiği değerli müzisyen ve enfes yorumuyla Berlinden aramıza katılan Hüseyin Boğa’ya bizlere unutulmaz coşkulu bir gece yaşattıkları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Salonumuzu dolduran tüm misafirlerimizle birlikte bizde sanatçılarımızın ve grubumuzun geniş müzik yelpazesi ve yorumlarıyla çok kaliteli ve yoğun bir müzik şöleni yaşadık.

Imren Mutu, Turgut Duman ve La Mira ekibi olarak bizi seçen tüm dostlarımıza ve müzikseverlere tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.’dedi
Turgut Duman ve İmren Mutu misafirlere birde müjde vererek ;
„12.06.2020 tarihinde müzik ve coşku dolu “Sazlı Sözlü Muhabbet Gecesi” serimize bir yenisini ekleyeceğiz’  müjdesini  verdiler
 Geceye Çağla ve Mehmet Selçuk çifti nikah sonrası  katılarak pistte dans ettiler.

Gazetehamburg objektifindenPrint
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı