Kadıköy'de, İtiraz Edilen Sandıklardan İmamoğlu Lehine 450 Oy Artışı Oldu!

İstanbul Kadıköy'de itiraz edilen sandıklardan çıkan sonuca göre, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun lehine 450 oy artışı oldu.

Türkiye 2 Nisan 2019 21:55
Kadıköy'de, İtiraz Edilen Sandıklardan İmamoğlu Lehine 450 Oy Artışı Oldu!
-A +A

AK Parti'nin, İstanbul'da bütün ilçelerde yaptığı itiraz sonucu Kadıköy'de sandıklarda yeniden sayım oldu. İYİ Parti Ataşehir İlçe Sekreteri Avukat Yüksel Bat, Kadıköy'de itiraz edilen sandıklardan çıkan sonucu yazdı. Buna göre, İmamoğlu'nun lehine 450 oyluk artış olduğu belirtildi. CHP'nin Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı da mesajında, tutanaklarda bir sorun olduğunu, İmamoğlu'na 424 oy daha yazıldığını paylaştı.

 

AK PARTİ SONUÇLARA İTİRAZ ETTİ

Resmi olmayan sonuçlara göre, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun kazandığı İstanbul'da AK Parti, sandıklara bütün ilçelerde itiraz ediyor.

KADIKÖY'DE SAYIM YAPILDI

Kadıköy'de itiraz edilen ve geçersiz olan sandıklarda sayım yapıldı.

İMAMOĞLU'NUN LEHİNE 450 OY ÇIKTI

Bu itirazlardan birisinin Kadıköy'de yapıldığı, bunun sonuncunda da İmamoğlu'na lehine 450 oyluk artış olduğu kaydedildi.

İYİ PARTİ İLÇE SEKRETERİ PAYLAŞIM YAPTI

İYİ Parti Ataşehir İlçe Sekreteri Avukat Yüksel Bat, sosyal medya hesabında Kadıköy'de yapılan itirazla ilgili şu mesajı paylaştı: "Kadıköy'de itiraz edilen ve geçersiz olan sandıklarda sayım yapıldı. Artış İmamoğlu lehine +450 olmuştur."CHP'Lİ KADIKÖY BAŞKANI ODABAŞI: GÖZÜMÜZDEN KAÇMIŞ

CHP'nin Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı da tutanaklarda bir sorun olduğunu İmamoğlu'na 424 oy daha yazıldığı mesajını paylaştı.

Odabaşı, Twitter hesabından "Özür dileriz Ekrem İmamoğlu başkan gözümüzden kaçmış 424 oy daha bulduk. Nöbet devam ediyor, devamı da geliyor" mesajı paylaştı.


Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı