Herkes Ankaralıdır diyerek görevi devraldılar

MERKEZİ Essen’de olan Avrupa Ankaralılar Derneğininde öz Ankaralı başkan Halil Yalçın gitti yerine Afyonlu Mustafa Eydemir geldi.

Almanya 19 Nisan 2019 15:52
Herkes Ankaralıdır diyerek görevi devraldılar
-A +A

MERKEZİ Essen’de olan  Avrupa Ankaralılar Derneğininde öz Ankaralı başkan Halil Yalçın gitti yerine Afyonlu Mustafa Eydemir geldi.
2006’da kurulan derneğin bugüne kadar aralıksız başkanlığını yürüten Halil Yalçın “Yakında yeniden dünya evine gireceğim. Eşim TBMM’de çalışıyor. Bu yüzden artık daha çoğunlukla Ankara’da yaşayacağım. Görevimi aksatmamak için değişimin gerektiğini anladım ve Mustafa Eydemir ekibiyle birlikte Avrupa Ankaralılar Derneğinin yönetimine geldi. Ankaralıların onun etrafında birleşmesini ve bu derneği daha ileriye taşımalarını diliyorum” dedi.

HERKES DOĞUŞTAN ANKARALIDIR


Almanya’da mobilya mağazası işletmeciliği yapan Afyonlu işadamı Mustafa Eydemir ise “Ankara başkentimizdir ve buyüzden herkes biraz olsun doğuştan Ankaralıdır diyerek görevi kabul ettik. Halil beye bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Artık yeni ufuklara açılmanın zamanı geldi. Daha değişik ve daha önemli hizmetlerle Ankaralılar Derneği adeta bir marka haline getirmeye çalışacağız” dedi.
Mustafa Eydemir’in yönetiminde 2. Başkan Serkan Sağlık, başkan yardımcısı Filiz Eydemir Braun, Kadın Kolu Başkanı Elif Geyik, Genel Sekreterlik görevini Sabriye Telli yürütecek.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv