Hamburglu Fenerbahçeliler kahvaltıda salona sığmadılar

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği düzenlediği kahvaltıda üyelerine fener ol kampanyasını tanıttı. Hamburg Fenerbahçe Derneğinin üyesi olduğu Hamburg Türk Toplumu(TGH) salonunda düzenlediği kahvaltıya Hamburglu Fenerbahçeliler büyük ilgi gösterdiler.

Spor 19 Nisan 2019 15:56
Hamburglu Fenerbahçeliler kahvaltıda salona sığmadılar
-A +A

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği düzenlediği kahvaltıda üyelerine fener ol kampanyasını tanıttı.
Hamburg Fenerbahçe Derneğinin üyesi olduğu Hamburg Türk Toplumu(TGH) salonunda düzenlediği kahvaltıya Hamburglu Fenerbahçeliler büyük ilgi gösterdiler.

 Bir süre önce Vefat eden Can  Barto için saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başlayan Kahvaltının verildiği salona sığmayan Hamburglu Fenerbahçeliler ve davetliler kampanyaya yardımda bulundular.
Hamburg Fenerbahçe yönetiminin kendi aralarında topladığı beş bin Euro ile açılan kampanya da Hamburg Fenerbahçe Derneği kurucularından iş adamı Mehmet Yalçın 2000 bin Euro ile Fenerbahçe üyesi Himmet Keklikçi 1000 Euro, Galatasaraylı iş adamı Coşkun Coştur 500 Euro yardımda bulundular. Kahvaltıya katılan Fenerbahçelilerin kampanya için birbirleri ile yarıştığı Fener ol kampanyasında yaklaşık 13.500 Euro  para toplandı.
 
Mustafa Çömlek ‘Büyük camia olduğumuzu gösterdik’
 

Kahvaltının hazırlamasında emeği geçen Kadınlar koluna teşekkür eden Hamburg Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Çömlek ,Fenerbahçe kulübünün başlatmış olduğu Fener ol kampanyası ile ilgili bilgi verdiği konuşmasında ‘ Gösterilen bu ilgi Fenerbahçe camiasının ne kadar büyük olduğunu göstermiştir. Hamburglu Fenerbahçeliler Fenerbahçe’sinin yanında olduğunu bugün burada olduğunu göstermiştir. Katılan ,destek veren herkese teşekkür ediyorum ’dedi
 
Kahvaltıya katılan bazı Fenerbahçeliler Hamburg Galatasaray Derneği’nin düzenlediği az sayıda Galatasaraylının katıldığı genel kurul ve Kahvaltısına göndermede bulundular.
 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Yazarlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı