HAMBURG’DA TÜRK ECZACIDAN ÖRNEK KAMPANYA

Türk Eczacı İlker İşkin, koronavirüs pandemisi nedeniyle ilaçlarını eczaneden almakta sorun yaşayan vatandaşlar için “Reçeteni gönder, ilaçlarını evine gönderelim.” uygulaması başlattı.

İş Dünyası/Ekonomi 11 Ekim 2020 18:51
HAMBURG’DA TÜRK ECZACIDAN ÖRNEK KAMPANYA
-A +A

Hambug’un ilk Türk eczacılarından İlker İşkin, sağlık alanında örnek oluşturacak bir kampanya başlattı.
 
İşkin, başlattığı kampanya kapsamında, doktor tarafından yazılan reçeteyi posta yolu ile eczanesine ulaştıran hastaların evlerine ilaçlarını teslim ediyor.

Konu ile ilgili olarak gazetehamburg’a konuşan İşkin, koronavirüs pandemisi dolayısıyla evinden çıkmak istemeyen veya eczaneye sağlık sorunlarından dolayı gidemeyen vatandaşlar için bu uygulamayı başlattıklarını belirterek “Doktor tarafından yazılan reçetelerini bize gönderen hasta vatandaşlarımıza reçetede yazılan ilaçlarını evlerine gönderiyoruz. Bu uygulama çerçevesinde, vatandaşlarımız Almanya’nın neresinde olursa olsun reçetelerini posta yolu ile bize ulaştırdıklarında, hızlı bir şekilde ilaçları kendilerine ulaştıracağız.” şeklinde konuştu.
 
Hamburg’da standlar açılacak
 
Hamburg içinde yaşayan vatandaşlar için de semtlerde alışveriş merkezlerine yakın yerlerde stant açmayı düşündüklerini aktaran İşkin, “Vatandaşlarımız, bu stantlarda yer alan kutulara reçetelerini bıraktıklarında, aynı gün kendilerine ilaçlarını göndereceğiz. Böyle bir çalışmayı da başlatmayı düşünüyoruz.” diyerek konuşmasını tamamladı.  
 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı