Gecede elde edilen gelir kanser derneğine bağışlandı

Almanya’nın Hamburg kentinde çalışmalarını sürdüren Demokrat Çorumlular Platformu geçtiğimiz Kasım ayında düzenlediği gecede toplanan 7096 Euro’luk bağış Çorum Kanser Derneği’ne bağışlandı.

Hamburg 3 Ocak 2019 22:25
Gecede elde edilen gelir kanser derneğine bağışlandı
-A +A

Almanya’nın Hamburg kentinde çalışmalarını sürdüren Demokrat Çorumlular Platformu geçtiğimiz Kasım ayında düzenlediği gecede toplanan 7096 Euro’luk bağış Çorum Kanser Derneği’ne bağışlandı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Durmuş Erkişi, ” 8.Geleneksel Çorumlular Birlik ve Dayanışma Gecesinde elde ettiği gelirin tamamı olan 7096 .-€. Olan tutarı, Çorum’da kanserle mücadele eden Çorum Kanser Derneğine bağışlamıştır. Buradan tüm hastalarımıza geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum. Gecemize maddi manevi destek sunan dostlarımıza, sponsorlarımıza ve üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bundan sonraki etkinlikleri cehaletle mücadele etmek, din tüccarlarının siyaset yapıp insanları bölmemesi için eğitime katkı sunacağız. İlim ve bilimle demokrasi adına faşizme karşı mücadele edecek insanlar yetişmesi için elimizden gelen katkıyı sunacağız.” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv