Erol Ceylan, üçüncü kez Almanya'nın en iyi Promotörü seçildi.

Türk profesyonel boksunun dünyadaki bayraktarlığını yapan EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, üçüncü kez Almanya'nın en iyi Promotörü seçildi

Almanya 16 Nisan 2019 21:25
Erol Ceylan, üçüncü kez Almanya'nın en iyi Promotörü seçildi.
-A +A

Türk profesyonel boksunun dünyadaki bayraktarlığını yapan EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, üçüncü kez Almanya'nın en iyi Promotörü seçildi.
Daha önce  iki kez üst üste Almanya'nın en iyisi ödülüne layık görülen Erol Ceylan ve kulübü, bu kez bir kademe daha yukarı çıkarak (Almanya'yı dünyada en iyi temsil eden boks kulübü) olarak ödüle layık görüldü. Geçtiğimiz günlerde Almanya Boks Federasyonu BDB tarafından verilen ödül törenine Amerika'da olduğu için katılamayan Erol Ceylan, 'Bu tür ödüller yaptığımız işlerde başarılı olduğumuzu gösterdiği için bize ayrı bir moral kaynağı oluyor. 20 Nisanda iki metrelik dev boksörümüz Alexander Dimitrienko'yu Amerika'da ringe çıkarıyoruz, önümüzdeki Haziran ayında Fatih Keleş'i Avustralya'da büyük bir maça çıkarıyoruz. İngiltere'de yine boksörlerimiz önemli karşılaşmalara çıkacaklar. Almanya ve Avrupa ülkelerinde zaten rutin olarak her hafta dev karşılaşmalara imza atıyoruz. Bu verilen ödüller çalışmalarımızın takdir görmesi ve başarılarımızın tasdik edilmesi anlamını taşıyor. Bizim için ödülden daha çok dünya kümeleri önemlidir. Önemli olan oralarda başarılara ulaşmakt ve bunun için de elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Böyle ödüller de bizleri onurlandırarak, motive ediyor. Ayrıca Türkiye'de de temsilcilik açarak, orada profesyonel boksun gelişmesi için çalışmalarımızı da başlatmış bulunmaktayız. Sonbahara doğru İstanbul’da dev bir gala yapmak için kolları sıvadık ' şeklinde konuştu. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv