Doğum gününde çıkardığı yeni dergisini dağıttı

Hamburg’un tanınmış düğün salonu menajeri Nermin Orhan ,düzenlediği doğum gününde arkadaşı Simel Yıldırım ile birlikte hazırladığı Weddıngs adlı yeni dergisini tanıttı.

Hamburg 11 Ekim 2019 00:42
Doğum gününde çıkardığı yeni dergisini dağıttı
-A +A

Zafer ÖZPOLAT

Hamburg’un  tanınmış düğün salonu menajeri Nermin Orhan ,düzenlediği doğum gününde arkadaşı Simel Yıldırım ile birlikte hazırladığı Weddıngs adlı yeni dergisini tanıttı.
Nermin Orhan ,Hamburg Royal düğün salonunda düzenlediği seçkin davetli topluluğunun katıldığı doğum günü partisinde davetlilere çıkardığı yeni dergisi hakkında kısa bilgi sundu.Almanca çıkarılan dergisinin ilk sayısına destek verenlere teşekkür eden Nermin Orhan ‘ Bugün benim doğum günüm. Bu doğum günümde beni yalnız bırakmayarak buraya gelen herkese öncelikle teşekkür ederim. Simel Yıldırım arkadaşımla beraber çıkardığımız ilk sayımızda düğün sektörü ile ilgili yakın haberler,  gelinlik modelleri, düğün salonu dekorasyonu gibi konuları içeren bilgiler yer alacak ,kısacası düğün sektörüne ait her şeyi bulabileceğiniz Almanca dergimizi sizlerin beğenisine sunmanın mutluluğunu bugün yaşıyorum.
Sizlerden gelecek yorumlar dergimizin hazırlanmasında bizlere ışık olacak. Dergimizin ilk sayısına maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum’Konuşması sonrası doğum günü pastasını davetlilerin alkışları arasında kesen Nermin Orhan’ı  doğum günü partisinde müzisyen Mahmut Akgül ve eşi Sema Uysal Akgül, Müzisyen Yücel ve  Grup Mozaik’ den Atilla, Hamburg Fenerbahçeliler Derneğinden Himmet Keklikçi ve Şuayip Karakuş, Hamburg Galatasaray Derneğinden Önder Zeybek ve AVTED Engelli Derneği başkanı Cemil Çelik ve Yönetim kurulu üyeleri de yalnız bırakmadılar.
 

Engelli derneğine bağış yapıldı
 

Doğum günü partisini seçkin davetli topluluğu önünde kutlayan Nermin Orhan, doğum gününde  Hamburg Avrupa Türk Engelliler Derneği (AVTED) ‘ bağışta yapıldı.
AVTED Başkanı Cemil Çelik derneğe yaptığı destekten dolayı Nermin Orhan’a çiçek ve teşekkür belgesi sundu.Partinin ilerleyen saatlerinde partiye katılan davetliler pistte müzik eşliğinde dans ve halay çektiler.


Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı