Daha iyi eğitim için Polis Akademesi ve Yüksek Okuluna yatırım

Polis eğitiminin standartlarını korumak ve yükseltmek için SPD ve Yeşiller, Hamburg Eyalet Meclisinde ortak bir önerge verdi.

Hamburg 5 Aralık 2018 20:54
Daha iyi eğitim için Polis Akademesi ve Yüksek Okuluna yatırım
-A +A

Polis eğitiminin standartlarını korumak ve yükseltmek için SPD ve Yeşiller, Hamburg Eyalet Meclisinde  ortak bir önerge verdi.
Polis Yüksek Okuluna alınan öğrenci sayısının 350’den 500’e çıkarıldığı belirtilen önergede, bunun okul bünyesindeki eğitim merkezlerinin genişletilmesi gerekliliğini de beraberinde getirdiği vurgulandı.
Hamburg SPD Milletvekili Güngör Yılmaz  'Alsterdorf’ta ki emniyet müdürlüğündeki eğitim merkezinin şartlara uygun olup olmadığının inceleneceği ve elde edilen sonuçlar ışığında, artan kapasiteyi karşılayabilecek bir konsept hazırlanacak'dedi


Akademie und Hochschule der Polizei: Investitionen für bessere Rahmenbedingungen

Mit einem Bürgerschaftsantrag will die rot-grüne Koalition die Rahmenbedingungen für die polizeiliche Aus- und Fortbildung an der Aka-demie und Hochschule der Polizei verbessern. Es soll zeitnah geprüft werden, wie das Aus- und Fortbildungszentrum von einem Neubau oder einer Sanierung im Hinblick auf eine zukunftsorientierte Nutzung des Geländes profitieren könnte. Die von 350 auf 500 erhöhten jährlichen Einstellungszahlen erfordern mehr Platz für die Ausbildung.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv