ÇYDD Baden Württemberg’de başkan değişmedi

Stuttgart’ta düzenlenen genel kurulda başkanlığa yeniden Ahmet Gül seçildi.

Almanya 7 Temmuz 2020 00:38
ÇYDD Baden Württemberg’de başkan değişmedi
-A +A

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Baden Württemberg’de başkan değişmedi.
Stuttgart’ta  düzenlenen genel kurulda başkanlığa yeniden Ahmet Gül seçildi.
Ahmet Gül’ün başkan seçildiği genel kurulda yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.
Ahmet Gül (Başkan), Nilgün Altınkurt (Başkan Yardımcısı), Mustafa Akdenizli (Sayman Üye), Onur Birsöz (Yazman Üye), Seçil Yüksel Berberoğlu (Halkla İlişkiler), Özge Ela Memiş (Üye), Elif Şahin (Üye), Derya Tezelli (Üye), Işın Toymaz (Üye), Ramazan Kenar (Üye)  ve Engin Candan (Denetimden Sorumlu Üye).
 
 ‘Her alanda fırsat eşitliği’

Üyelerin yoğun katılım gösterdiği genel kurulda kısa bir konuşma yapan Gül, ‘Dernek olarak dil, din, ırk ve benzeri hiçbir ayırım gözetmeksizin, ihtiyaç sahibi herkese, her alanda fırsat eşitliği sunmayı ve bu konularda bölgemizin en önemli başvuru merkezi olmayı hedeflemiştik. Bu hedefimize ulaşmak için geçtiğimiz iki yıl içerisinde birçok faaliyete imza attık ‘ dedi.
Derneğin eski yönetim kurulu üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Gül, “Yönetimimizin eski üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Yeni yönetimimize ise başarılar diliyorum. Yeni dönemde derneğimizin daha da büyüyeceğine, etki alanını genişleteceğine ve gücüne güç katacağına inanıyorum”
 dedi

‘Derneğin temelini attı’

ÇYDD Baden Württemberg Başkanı Ahmet Gül, 1970 Konya doğumlu. Eğitimini Almanya’da tamamlayan Gül, Stuttgart Devlet Konservatuarı’nda şan eğitimi aldı. Uzmanlık alanı kültürlerarası diyalog olan Gül, uzun yıllar farklı Türk ve Alman derneklerinde yöneticilik yaptıktan sonra, 8 Temmuz 2018 tarihinde Stuttgart’ta arkadaşlarıyla birlikte ÇYDD Baden Württemberg’i kurdu.

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Yazarlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı