BÜLENT SAĞLAM, AVUSTURYA’NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

Dövüş sporlarında gurbetçi Türkler dünyayı büyülemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, üçüncü kez üst üste Almanya’nın en iyi promotörü ve Kulübü seçilmesinin ardından bir güzel haber de Viyana’dan geldi.

Spor 24 Nisan 2019 21:23
BÜLENT SAĞLAM, AVUSTURYA’NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ
-A +A

Avusturya MMA Federasyonu tarafından, Avrupa’nın en büyük kulüplerinden biri olan Viyana’daki Iron Fist Gym (Demir Yumruk) isimli dövüş sporları okulunun sahibi Bülent Sağlam, 2018 yılında Avusturya’nın en iyi promotörü, okulu ise Ülkenin en iyi okulu seçildi.
Ödülü bizzat kendi elleriyle teslim eden Avusturya MMA Başkanı Gerhard Ettl, başarılarından dolayı Bülent Sağlam'ı kutlarken, spora yapmış olduğu katkılardan dolayı da teşekkür etti.
Başarılı spor adamı Bülent Sağlam, hedeflerinin gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, spora yönlendirmek olduğunu vurgulayarak, ‘On yıldan beridir spor organizasyonları yapıyoruz. Bugüne kadar kırkın üzerinde gala düzenledik ve bazı organizasyonlarımız tıklım tıklım dolarken, Avusturya’da en çok izleyicinin geldiği maçları duzenleyerek seyirci rekoru kırdık. Spor otoriteleri tarafından da çok beğeniliyordu bu galalarımız. Aldığımız bu ödüller de yaptığımız işi iyi ve doğru yaptığımızın en büyük göstergesidir. Okulumuz da Avrupa’nın en büyük okulları arasında yer almaktadır. 900’ün üzerinde genç sporcu eğitim görmektedir. Bunlar arasında dünyanın zirvesinde maçlara çıkanlar da bulunmaktadır. Bundan sonraki hedefimiz Türkiye’de de bu işi yaygınlaştırarak, ülkemizin dövüş sporları dalında gelişmesini sağlamaktır. Dünya çapında edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri Türkiye’ye götürerek, gelişimine katkı sağlayacağız. Önümüzdeki aylarda Sakarya ve İstanbul olmak üzere iki organizasyon gerçekleştirmek için düğmeye bastık’ şeklinde konuştu.
 

 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı