Bu tokalaşma Hamburglu Fenerbahçelileri üzdü

Fenerbahçe ve Fenerbahçe taraftarları hakkında kendi facebook sayfasında ‘‘Bütün Fenerbahçeliler hırsızdır, namusuzdur, şerefsizdir, sakın bir Fenerbahçeliyle aynı masada oturmayın , otursanız dahi tuvalete giderken çakmağınızı bile masada bırakmayın ‘diyen şahısla tokalaşmasına tepki gösterdiler

Hamburg 14 Ekim 2019 12:32
Bu tokalaşma Hamburglu Fenerbahçelileri üzdü
-A +A

Fenerbahçe ve Fenerbahçe taraftarları hakkında kendi facebook sayfasında ‘‘Bütün Fenerbahçeliler hırsızdır, namusuzdur, şerefsizdir, sakın bir Fenerbahçeliyle aynı   masada oturmayın , otursanız dahi tuvalete  giderken çakmağınızı bile masada bırakmayın ‘  gibi bir çok hakaret içeren yazılar yayınlayan ve FETÖ’nün Fenerbahçe kumpaslarını öven  Hamburg Galatasaray Derneği üyesi Asım Kılıç ile Hamburg Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Çömlek ile tokalaşma resmi Hamburglu Fenerbahçelileri üzdü.

Hamburg Galatasaray Derneği üyesi Mehmet Geyik’in kendi facebook sayfasında resmi paylaşmasını gören başta derneğin başkan yardımcısı Himmet Keklikçi, derneğin üyesi Mesut Sipahi ile bazı Fenerbahçeliler tepkilerini yazdıkları yorumlarla dile getirdiler.

Fetö’nün  Fenerbahçe’ye yönelik şike kumpasını öven, Fenerbahçe’ye yönelik hakaret eden bir şahsın Hamburg Fenerbahçeliler Dernek başkanı Mustafa Çömlek ile tokalaşmasını şık bulmadıklarını belirten Fenerbahçelilerin resim altına yazdıkları tepki yorumlarından  bazıları şöyle

Himmet Keklikci Sevgili Mehmet benim fikrim hala hiç değişmedi, Asım bey Hamburg camia sından ve Fenerbahçe lıler den özür yazısı yazmadıkça, Galatasaray Hamburg Derneğin. de yönetici düzeyinde görevli olduğu sürece ve bundan sonra yazmayacağına söz verirse.... arkadaşımızdır... Değil se ben Hımmet Keklıkcı ve Hamburg Fenerbahce lıler Derneği 2. Başkanı olarak bakış açım ve Asım beye karşı duruşum değişmez...... Saygılar...
Mesut Sipahi Bir spor kulübünün taraftarı olmak diğer spor kulübünü düşman görmek ve o kulübün taraftarlarına cümleten “şerefsiz, namussuz, hırsız” gibi ifadelerle hakaret etmeyi gerektirmez. Bahse konu vatandaş kendisine (her nedense) Fenerbahçe kulübünü hedef seçmiş olabilir, Fenerbahçeli Yöneticilere veya Futbolculara istediğini söyleyebilir. O ifadeleri kendisini ve muhataplarını bağlar.
Bu durumda bir Fenerbahçeli olarak bize sadece ayıplamak düşer.
Ama yukarıda tırnak içinde yazdığım ifadeleri üstüne basa basa “bütün Fenerbahçeliler Hırsızdır, namussuzdur, şerefsizdir” şeklinde yazıp sosyal medyadadan paylaşırsan, o zaman filim değişir. Bazıları Fenerbahçeliyim dediği halde, bu sarih hakaretlerin direkt kendilerine de yapılmış olduğunu es geçebilirler, ama Himmet Keklikçi es geçmemiş. Ben de aynı düşündüğüm için “beğendim” tıkladım..
 
Mesut Sipahi SEVGİLİ MEHMET, SENİN NASIL BİR DELİKANLI VE HARBİ İNSAN OLDUĞUNU HEPİMİZ BİLİYORUZ..
ASLINDA BÜTÜN HERKESİN BU ŞAHSA AYNI ŞEYİ SÖYLEMESİ VE İKAZDA BULUNARAK; “FİLANCA KULÜP HAKKINDA FİKRİN ŞU OLUR BU OLUR, İSTEDİĞİNİ SÖYLERSİN, ANCAK DOSTLARIMIZ OLAN O KULÜP TARAFTARLARINA BÖYLE TOPTAN HAKARETLERDE BULUNAMAZSIN, ONLARI BU ŞEKİLDE RENCİDE EDEMEZSİN..” DEMESİ GEREKMEZ Mİ..?
FUTBOL TARAFTARLIĞI BİR YANA, DOSTLUĞUN VE ARKADAŞLIĞIN İCAP ETTİRDİĞİ BU DEĞİLMİDİR..?
 
Alpaslan Kurt Mustafa Cömlek ben kendi sahsima bundan sonra seni sadece hamburg Fenerbahce dernek baskani görmeyi bosver seni artik Fenerbahceli olarak bile saymiyorum.Böyle Fenerbahce düsmani asagilik bir herifle ayni karede olmamaliydin,bu sahisin Fenerbahce hakkinda bir cok yazilarini gördüm iyiki ben bu adami sizler gibi tanimiyorum yakinimda cevremde degil. siz altonalilar Himmet Keklikciyi ayri tutarak sizlere bi sözüm var sizler asla gercek Fenerbahceli degilsiniz hepiniz show pesindesiniz buna basta wilhelmsburglu bayram inan da dahil.Fenerbahceli olmak öyle show yapmaya benzemez.
 
TC Fevzi Korucu İlk önce Asım bey Fenerbahçe’ye ettiği hakaretlerinden dolayı tüm Fenerbahçe lilerden özür dilemesi gerekir
 
Galatasaray Hamburg Derneği üyesi Ercan Uzunpınar  Mustafa Çömlek tükürüğünü yaladı. İstifa etmeli
 

Hamburg Galatasaray Derneği üyesi Ercan Uzun pınar ise yaptığı yorumda Mustafa Çömlek’e sert eleştirilerde bulunarak,  ‘Tükürüğünü yaladı. İstifa etmeli’ dedi
Ercan Uzun pınar’ın bu yorumu resmi paylaşan Hamburg Galatasaray Derneği üyesi  Mehmet Geyik tarafından silindi.
Yorumu silinen Ercan uzun pınar yorumlarına devam ederek şu yorumlarda bulundu
Fotoğrafı yayınlayan Hamburg Galatasaray Derneği üyesi Mehmet Geyik'e hitaben 
 
Ercan Uzunpinar Mehmet başkan Sen en doğrusunu yapıyorsun barış her zaman iyidir ve bir öncüsüde olmalı.ancak sosyal alemde bu olaylarda o kadar kişiler darbe yediki günlerce millet bu olaylara ve saldırılara kilitlenmişti.
Hiç bir olay olmamış gibi boy resimleri ve millete küfür eder gibi el sıkışacaklarına ikiside herkesten önce bir özür dilesin.
Biz bile gs derneğinde istifamızı verecek noktaya gelmıştik.
Hele hele Bayram inan ve Hüseyin Ertuğrul siz daha hiç yazmayın.
Himmetde Mesut abide tavırlarında haklılar.
Yağcı ve iki yüzlüleri değil ,yiğit ve mertleri doğru yazanları severim.
Ben Fenerbahçeli veyahut yönetiminde olmuş olsaydım mustafa çömleğin istifasını isterdim.
Aylardır haftalardır milleti enayımı sandınız.
Tüm hamburga özür borçlular.
Lütfen yorumumuda silme.
 
Ercan Uzunpinar Hayır özüre gerek yok.
Senin iyi niyetinide biliyorum.ama bazıları kendilerini hind kumaşı sanarsa, beş paralık bez parçaları olduğunu söylemezsek başımıza öyle human kuşu gibi dikililer.
Türkiyede üç ay kaldım iki ayını bunların gündemi ile geçirdik, bunların yüzünde durakla aramıza kara kediler girdi ,şimdide bu tablo.bizi enayı resmen sayıyorlar. Siz bir birinizi yiyin biz bak dostuz.
Hiç hoş değil.en azında zamana bırak.
Mustafa çömlek seçim yatırımınımı yoksa yaptı?
 
Mustafa Çömlek’den kaçamak yorum
 
Yayınlanan fotoğraf için  cevap veren  Mustafa Çömlek ise yaptığı yorumda
 
Mustafa Cömlek Dün akşam bir dernek üyesi dostumuzun düğününde Asım bey ile karşılaştım kendisi yeniden Başkanlığa seçilmemden dolayı şahsımı tebrik etmiştir .
Kendisiyle gayet medeni bir şekilde nezaket kuralları içerisinde bir hal hatır sorma şeklinde bir sohbetimiz olmuştur.
Konu bundan ibarettir.
 

 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı