Başkomiser Seda Sancar Ataç gönülleri fethetti

ESSEN emniyet teşkilatında başkomiser olarak görev yapan Seda Sancar Ataç, 42. Doğum günü nedeniyle „Bonn Kanserli Çocuklar ve Gençler Destek Çemberi“ ne bağış kampanyası başlattı.

Almanya 12 Ekim 2018 21:37
Başkomiser Seda Sancar Ataç gönülleri fethetti
-A +A

İslam KARAOSMANOĞLU/ ESEEN(TR Haber)

ESSEN emniyet teşkilatında  başkomiser olarak görev yapan  Seda Sancar Ataç, 42. Doğum günü nedeniyle „Bonn Kanserli Çocuklar ve Gençler Destek Çemberi“ ne bağış kampanyası başlattı.
Duyarlı başkomiser başlattığı bağış kampanyası hakkında: „Ben ailemin birçok ferdini maalesef kanserden kaybettim. Geçmişte bu hastalığa kendim de yakalandım. Büyük bir mücadele ve direnç göstererek kanseri yendim. Kanseri ve kanserli hastaların durumunu çok iyi bilen birisi olarak 42. Doğum günüm nedeniyle  tüm yakınlarımı ve arkadaş çevremi  merkezi Bonn’da olan  Kanserli Çocuklar ve Gençler Destek Çemberi’ne bağış yapmaya davet ettim. Belli bir süre toplanan yardımı Bonn’daki kuruluşa teslim edeceğim. Yardım etme duyarlılığını gösteren tüm dostlarıma teşekkür ederim“ dedi.
 
LAF ÇOK İCRAAT YOK

Doğum gününden sonra görüştüğümüz Başkomiser Seda Sancar Ataç: „Maalesef bizde laf çok ama icraat yok. Bağış kampanyasını sosyal medyadaki sayfamdan yapmıştım. Sayfamda ise üç binin üzerinde insan var. Bu üç bin kişinin üçte biri bağış yapmış olsaydı ortaya anlamlı bir rakam çıkardı. Maalesef; ‚Lafı mı olur? Seve seve bağışta bulunuruz‘ diyen birçok kişiden ses çıkmadı. Biraz hayal kırıklığı yaşam da ben üzerime düşen görevi yerine getirip, yardımı yerine ulaştırmanın huzurunu yaşıyorum“ diye sözlerini noktaladı.
 
  

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv