Ayşe Drebing Hamburg Fenerbahçeliler kadın kolu başkanı oldu.

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği yeni yıl çalışmaları dolayısıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kentin Altona semtinde bulunan gözde restaurantlarından Sait köz restaurantta gerçekleşen üye kahvaltısın da derneğin yeni yılda yapacağı çalışmalar ele alındı.

Hamburg 11 Ocak 2016 20:31
 Ayşe Drebing Hamburg Fenerbahçeliler  kadın kolu başkanı oldu.
-A +A

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği yeni yıl çalışmaları dolayısıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Kentin Altona semtinde bulunan gözde restaurantlarından  Sait köz restaurantta gerçekleşen üye kahvaltısın da  derneğin yeni yılda yapacağı çalışmalar ele alındı.
 
Çömlek ‘Ayın sonunda FB yönetiminden isimler gelecek’
 
Üyelere verilen kahvaltıda konuşma yapan Hamburg Fenerbahçeliler Derneği başkanı Mustafa Çömlek ,Hamburg Fenerbahçeliler Derneğinin yeni yılda yapacağı çalışmalar hakkında geniş bilgi verirken,ay sonunda Fenerbahçe kulübü yöneticilerinden oluşan bir heyetin Hamburg’a ziyarette bulunacağını söyledi.

Kahvaltı sonrası  Kadınlar Koluna  seçilen Ayşe Drebing’e Hamburg Fenerbahçeliler Derneği başkanı Mustafa Çömlek tarafından bir plaket verilirken, aralarında Oryantal Yasemin’in de bulunduğu yeni kadın üyelere Fenerbahçe rozeti takıldı.Hamburg’da STK"larda  başarılı çalışmalarıyla yakından tanınan Zeynep Aslan’da Kadınlar kolu başkan yardımcısı oldu.
Kadınlar Kolu başkanı seçilen Ayşe Drebing ,Kadınlar kolu olarak sevgililer günün de bir etkilik düzenleyeceklerini belirterek tüm Fenerbahçelileri  yapacakları etkinliklere davet etti

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv