Aşk Geçmişim Avrupa Prömiyer Hamburg

Şebnem Bozuklu ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı ‘Aşk Geçmişim’ oyunu Avrupa Galası için Hamburg’da! Pangea ve Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ortak prodüksiyonu, olarak sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen ‘Aşk Geçmişim’ oyunu, Ekim ayında Türkiye’de prömiyer yaptıktan sonra, 25 Ocak Cumartesi günü Hamburg’da Avrupa’daki ilk gösterisini gerçekleştirecek.

Hamburg 5 Aralık 2019 20:49
Aşk Geçmişim Avrupa Prömiyer Hamburg
-A +A

Şebnem Bozuklu ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı ‘Aşk Geçmişim’ oyunu Avrupa Galası için Hamburg’da!
Pangea ve Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ortak prodüksiyonu, olarak sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen ‘Aşk Geçmişim’ oyunu, Ekim ayında Türkiye’de prömiyer yaptıktan sonra, 25 Ocak Cumartesi günü Hamburg’da Avrupa’daki ilk gösterisini gerçekleştirecek.
 
Kunst Offensive’nin yurtdışı prodüktörlüğünü üstlendiği oyunda Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu yer alırken, oyunun yönetmen koltuğunda ise Tuğrul Tülek oturuyor.
 
Ödüllü İskoç yazar D.C. Jackson’ın yazdığı anti-romantik komedi tarzındaki oyun, Hamburg’un ardından, Berlin’de de sergilenecek.
Türkiye’de her gösterimi kapalı gişe olan oyun, kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom ve aynı şirkette çalışan Amy’nin başından geçen olayları, kırık dökük aşk yaşamlarını dinamik ve eğlenceli bir üslupla konu alıyor.
Oyuncuların herbirinin en az 6 ayrı karakteri oynadığı oyunda, Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu‘nun komedi performansları Türkiye’deki sanatseverler tarafından ayakta alkışlanırken, yurdışındaki tiyatroseverler tarafından da merakla bekleniyor
 
 
Oyun Tarihi: 25.01.20
Oyun Yeri: Theater Haus im Park
Oyun Saati: 19.30
 
Oyun Künyesi:
Yazan: D.C. JACKSON
Yöneten: TUĞRUL TÜLEK
Çeviren: ERDEM AVŞAR
Oyuncular: ŞEBNEM BOZOKLU, RIZA KOCAOĞLU, MELİSA DOĞU
Yapım: PANGEA & TATLI EKŞİ TİYATRO
Dekor Tasarımı: SILA KARACA-SEDA SAÇLI
Kostüm Tasarımı: SEVAL İŞGÖRENO
 

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı