Anaokulunda Çocuklara Ağır Cinsel Taciz Soruşturması

Almanya'nın Köln kentinin Lindenthal semtindeki Katolik kilisesine bağlı St. Albertus Magnus anaokulundan öğrenim gören çocukların velileri, okulda çocuklarının tacize uğradığı gerekçesiyle polise gitti.

Almanya 14 Kasım 2018 21:42
Anaokulunda Çocuklara Ağır Cinsel Taciz Soruşturması
-A +A

Almanya'nın Köln kentinin Lindenthal semtindeki Katolik kilisesine bağlı St. Albertus Magnus anaokulundan öğrenim gören çocukların velileri, okulda çocuklarının tacize uğradığı gerekçesiyle polise gitti. Savcılık, taciz iddiasıyla suç duyurusunu doğruladı ancak olaya ilişkin ayrıntı vermedi. 

Anaokulunda en az iki çocuğa ağır cinsel tacizde bulunulmaktan soruşturma açılırken Köln Başpiskoposluğu, cinsel tacizle suçlanan sanığın gündüz bakım merkezinde geçici süre çalıştığını doğruladı.

YİNE KATOLİK KİLİSESİNİN ANAOKULU

Geçen hafta da Köln'ün batı kısmındaki bir anaokulunda benzer şekilde 3 ve 5 yaşlarında iki çocuğa cinsel saldırı iddiaları gündeme gelmiş ve olaya ilişkin soruşturma başlatılmıştı. Köln'de son dönemlerde Katolik Kilisesine bağlı anaokullarında en az 4 benzer iddianın ortaya atıldı. Söz konusu anaokullarında çocukları eğitim gören ve aralarında Türklerin de bulunduğu aileler büyük tedirginlik yaşıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv