Allermöhe-Billwerder’e yeni itfaiye istasyonu

Allermöhe-Billwerder Gönüllü İtfaiyesinin daha etkin ve verimli çalışabilmesi için gerekli yeni itfaiye istasyonunun inşasının 1,6 milyon euro ile desteklenmesi için parlamentoya önerge verildi.

Hamburg 31 Ağustos 2018 01:03
Allermöhe-Billwerder’e yeni itfaiye istasyonu
-A +A

Allermöhe-Billwerder Gönüllü İtfaiyesinin daha etkin ve verimli çalışabilmesi için gerekli yeni itfaiye istasyonunun inşasının 1,6 milyon euro ile desteklenmesi içinHamburg Eyalet  parlamentosuna  önerge verildi.
Finansmanı Kent Tadilat Fonu ve Uyum Fonundan sağlanması öngörülen miktar ile kurulacak itfaiye istasyonunun mahallede güvenliği artıracağı kaydedildi.
Çok sayıda göçmen ve mültecinin yaşadığı Allermöhe-Billwerder’de gönüllü itfaiyenin insanları kaynaştırdığı ve bir nevi uyum çalışması da yerine getirdiğine dikkat çekildi.

Neue Wache für Freiwillige Feuerwehr

SPD und Grüne planen, den Bau einer neuen Feuerwehrwache in Allermöhe-Billwerder mit 1,6 Millionen Euro zu unterstützen. Einen entsprechenden Antrag haben die Regierungsfraktionen in die Bürgerschaft eingebracht. Die Förderung aus Mitteln des Rahmenprogramms Integrierte Stadtentwicklung (RISE) und des Hamburger Integrationsfonds soll die lokale Infrastruktur verbessern und die integrationsfreundliche Weiterentwicklung des Quartiers vorantreiben.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 3 Oy (%15)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%85)

Duyurular
Arşiv