Alianz yeni bürosuna taşındı

Hamburg Alianz sigorta şirketi yeni bürosuna taşındı. Hamburg Wolfshagen 1 adresinde yeni bürosunun açılışında büro yetkilisi Thorsten Schmidt ve sigorta danışmanı Süleyman fırıncı Türk vatandaşlarına yönelik sigorta şirketinin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Hamburg 2 Haziran 2018 21:24
Alianz yeni bürosuna taşındı
-A +A

Hamburg Alianz sigorta şirketi yeni bürosuna taşındı. Hamburg Wolfshagen 1 adresinde yeni bürosunun açılışında büro yetkilisi  Thorsten Schmidt  ve sigorta danışmanı Süleyman fırıncı Türk vatandaşlarına yönelik sigorta şirketinin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
Şirketin Türk müşterilerinden sorumlu sigorta danışmanı Süleyman Fırıncı ‘ Alianz sigorta şirketi olarak her türlü sigorta yapıyoruz. Güvenli bir şirketiz. Halkımız tarafından tanınan güçlü bir şirket olarak  Araç, Özel sağlık, Ev ve iş yeri sigortalarını yapıyoruz. İzin mevsimi nedeni ile seyahat sigortası da yapıyoruz.  Türk vatandaşlarımızın her türlü sigorta işlemlerinin yanında diğer sigorta şirketleri ile olan anlaşmalarından doğan  sorunlarına da çözüm arıyoruz’ dedi
Süleyman Fırıncı vatandaşlarımızın sigorta konusunda  017643257317 numaralı telefondan kendisinden bilgi alabileceklerini söyledi.

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

Duyurular
Arşiv
2012 Softmedya tüm hakları saklıdır Softmedya Haber Scripti Yazılımı