19 Gün Önce Ortadan Kaybolan Neslişah Tuna, Adana'da Bulundu

19 gün önce Almanya'nın Münih kentinden İzmir'e gelen ve uygunsuz fotoğraflarının sosyal medyada yayılması tehdidi sonrası ortadan kaybolan Neslişah Tuna Adana'da bulundu. Neslişah'ın ailesi, kızlarını bulmak için Müge Anlı'nın programına çıkmıştı.

Türkiye 19 Eylül 2018 22:02
19 Gün Önce Ortadan Kaybolan Neslişah Tuna, Adana'da Bulundu
-A +A

Almanya'nın Münih kentinden İzmir'e gelen ve iddialara göre uygunsuz fotoğraflarının sosyal medyada yayılması tehdidi sonrasında ortadan kaybolan 19 yaşındaki Neslişah Tuna, Adana'da bulundu. Sağlık durumu iyi olan Neslişah'ın, polislere tehdit edilmediğini söylediği öğrenildi.

19 GÜN ÖNCE KAYBOLAN NESLİŞAH'IN GECE KULÜBÜNDE ÇALIŞTIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ

Almanya'nın Münih kentinde yaşayan Neslişah Tuna, 19 gün önce ortadan kayboldu. Ailenin yaptığı araştırmalar sonrasında Neslişah'ın İzmir'e geldiği öğrenildi. Ayrıca genç kızın, uygunsuz fotoğraflarının erkek arkadaşı tarafından sosyal medyada yayılması tehdidi sonrasında kayıplara karıştığı ve gece kulüplerinde çalıştığı ileri sürüldü.

NESLİŞAH'IN ÖNCE İZMİR'E ARDINDAN ADANA'YA GİTTİĞİ SAPTANDI

Türkiye'de gelen ailenin başvurusu üzerine İzmir polisi de araştırma yaptı. Polisin araştırmasında Neslişah'ın İzmir'e geldiği sonrasında ise Adana'ya gittiği saptandı. İddia edildiği gibi de gece kulüplerince çalışmadığı belirlendi.İzmir polisinin farklı illerde de sürdürdüğü çalışmalar sonrasında Neslişah Tuna, bugün Adana'da bulundu. Neslişah'ın sağlık durumunun iyi olduğu ve polislere tehdit edilmediğini söylediği öğrenildi. Ayrıca yaşı büyük olan Neslişah'ın yasalar gereği izin vermesi durumunda hangi ilde bulunduğu ve ailesiyle görüştürüleceği öğrenildi.


Kaynak : posta

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 4 Oy (%19)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%81)

Duyurular
Arşiv